Zaloguj się:

lub  
 
 

Sportowe słuchawki Adidas Earbud Response [RECENZJA]

 

autor: Iwona Ludwinek-Zarzeka, opublikowano: 11/11/2015

Adidas Earbud Response

W pierwszym momencie podeszłam do słuchawek nieufnie. Uwielbiam biegowe ciuchy Adidasa, ale sprzęt elektroniczny? W praktyce producentem słuchawek jest amerykańska firma Monster, która posiada duże doświadczenie w tworzeniu sprzętu audio. Już wcześniej współpracowali z takimi olbrzymami jak Nokia, Diesel, a także sportowcem – Lancem Armstrongiem. Zatem może nie ma się czego bać?

Pierwsze wrażenie

Słuchawki są w pięknym, fioletowym kolorze. Wykonane z miękkiej gumy, którą można wyginać na wszystkie strony.

Początkowo nie wiedziałam, jak słuchawki umocować. Jednak wystarczyło zerknąć w instrukcję obsługi i jest! Specyficzna konstrukcja zadziałała. Słuchawki udało mi się wygodnie osadzić w małżowinie usznej. Wypustki są wymienne – producent dołączył do zestawu dwa rozmiary. Dodatkowo wystające elementy można całkowicie usunąć i w zamian za to założyć klasyczną obręcz. Dzięki temu otrzymujemy „zwykłe” słuchawki.

Adidas Earbud Response

Monstery w praktyce

Zazwyczaj moja dobra opinia o słuchawkach kończy się wraz z wyjściem na trening biegowy, gdyż większość modeli nie jest w stanie utrzymać się w moich uszach. Monstery pod tym kątem sprawdziły się rewelacyjnie. Wystający element tak się wsuwa, że słuchawki nie wypadają, a przy tym nie uwierają. Dyskomfort poczułam dopiero po założeniu na uszy ciasnej opaski. Cóż, nie ma cudów. Kabel nie posiada żadnego klipsa, jednak jego struktura sprawia, że nie ślizga się i nie przesuwa w sposób, który mógłby sprawiać kłopot.

Dźwięk jest bardzo dobrej jakości. Jednocześnie według zapewnień producenta, słuchawki tylko w 50 procentach izolują nas od dźwięków otoczenia. I rzeczywiście tak jest! Dzięki temu jesteśmy w stanie usłyszeć ewentualne niebezpieczeństwo: zbliżający się pojazd lub dźwięk alarmu.

Słuchawki są zaprojektowane specjalnie dla sportowców, dlatego są odporne na pot i do pewnego stopnia na deszcz.

Podsumowanie

Adidas Earbud Response to bardzo fajny sprzęt. Słuchawki nie wypadały z uszu, a do tego nie generowały bólu nawet podczas długich wybiegań. Są lekkie, miękkie, wykonane bardzo starannie. Mam je raptem od dwóch tygodni, więc nie jestem w stanie stwierdzić jak wygląda kwestia wytrzymałości, jednak pomimo przechowywania ich luzem w plecaku nie ma żadnych zagięć, ani zniszczeń. Dobrze się sprawowały również w trakcie deszczu.  

 

* Słuchawkami niezwykle były zainteresowane koty, stąd sierść widoczna na fotografiach:) W rzeczywistości sprzęt różni się nieznacznie od przedstawionego na zdjęciach ;)

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy