Zaloguj się:

lub  
POZNAŃ PM
 
 

Redakcja

 

  

Kasia2Redaktor naczelna: Katarzyna Żbikowska

Biegaczka - pasjonatka z ambicjami:). Od kilkunastu lat przemierza biegowe ścieżki w kraju i zagranicą w poszukiwaniu... radości z biegania! Absolwentka Geografii Turyzmu i Hotelarstwa na Uniwersytecie Łódzkim, propagatorka zdrowego - sportowego stylu życia i idei "niemożliwe nie istnieje". Od 2011 roku biegająca mama.

Autorka książki "Kobieta w biegu" wyd. Galaktyka, 2015. Od kilku lat związana z amatorskim Klubem Biegacza "Arturówek" Łódź.  Prowadzi też autorskiego bloga www.szczyptaszalenstwa.pl Ostatnio coraz bardziej zaangażowana w biegi górskie i ultra.

 

 

Iwona3Redaktor: Iwona Ludwinek

Biegaczka od 2008 roku. Miłośniczka aktywnego, zdrowego stylu życia, redaktorka działu sportowego w magazynie Vege oraz redaktorka serwisu Junior Sport, rowerzystka. Z zawodu nauczycielka przedszkolna usiłująca (acz nie na siłę) zarażać pasją zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Związana z ogólnopolskim klubem biegowym Vege Runners. Wegetarianka. Prowadzi bloga "Bieganie wg. Blondynki" (bieganie-wg-blondynki.blog.pl).

 

 

 

paulinaKRedaktor: Paulina Kalinowska

Zakochana po uszy w bieganiu już od ponad 10 lat, instruktor lekkiej atletyki, menedżer sportu, studentka Zarządzania zasobami ludzkimi. Wielokrotna medalistka mistrzostw Polski. Swoją pasją zaraża dzieci- pracuje w klubie sportowym UKS Victoria Józefów.

Z rzeczy niezwiązanych ze sportem - kocha zwierzęta, kuchnię włoską... i kebaby :)

 

 

 

 

 

DominikaKRedaktor: Dominika Kalinowska

Trenuje bieganie od 10 lat. Instruktor lekkiej atletyki i studentka terapii pedagogicznej. Interesuje się nie tylko treningiem od strony praktycznej, ale również fizjologią wysiłku i dietą. Organizatorka biegów na swojej uczelni. Medalistka Mistrzostw Polski w bieganiu, ostatnio odkryła nowy talent – rzut dyskiem (udało się nawet wywalczyć medal Akademickich Mistrzostw Mazowsza:))

Największą miłością darzy psy i jedzenie.

 

 

 

 


Współpracują z nami:

EKSPERCI portalu - więcej informacji tutaj:).

***

Katarzyna Flaga

Biegaczka amatorka od kilku lat. Dzieli się z innymi swoją wiedzą i pasją, zaraża bieganiem innych i ma z tego ogromną satysfakcję. Z wykształcenia zapalona ochroniarka środowiska. Uwielbia łączyć pasję biegania ze spędzaniem wolnego czasu na łonie natury. Kiedy nie biega ożywia stare i banalne przedmioty, nadając im nowego - drugiego życia. „Jest artystyczną, biegającą duszą po łonie natury”.

 

Dominika Świech
Biega od bardzo niedawna, ale od zawsze kocha ruch, przede wszystkim długie górskie (choć nie tylko górskie) wędrówki. Z wykształcenia polonistka i psycholog, w pracy i w życiu codziennym zajmuje się głównie pisaniem i czytaniem. Nie wyobraża sobie życia bez książek, podróży i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.