Zaloguj się:

lub  
POZNAŃ PM
 
 

"Miejsca" przyjazne kobietom

 

PoznanBiegapl LOGO2PoznanBiega.pl - jest lokalnym portalem biegowym skupiającym się na imprezach biegowych w Wielkopolsce. Na stronie  znajdziecie aktualny kalendarz biegowy z całej Wielkopolski, plany treningowe przygotowywane pod konkretne dystanse oraz na najbliższe zawody. Poczytać, można również porady związane ze sprzętem oraz odnową po biegu. Informujemy również o klubach i grupach biegowych, zachęcamy do rozpoczęcie swojej przygody z bieganiem. Ponadto na bieżąco są publikowane najważniejsze i najciekawsze informacje o najlepiej zapowiadających się biegach w Wielkopolsce. Często również są konkursy, w których można wygrać darmowe pakiety startowe oraz bony na zakupy w sklepach biegowych.

 http://www.poznanbiega.pl/

 


 Rafał Leszcz, fizjoterapeuta. Gabinet Orto-Med (www.ortomed.waw.pl)

logo

Specjalizujemy się w leczeniu stanów bólowych różnego pochodzenia np. dyskopatii, rwy kulszowej, bólów stawowych i mięśniowych, bólów pourazowych, bólów głowy, migren, nerwobóli, zespołów bólowych u kobiet w ciąży oraz wad postawy (zwłaszcza u dzieci i młodzieży). Główną metodą leczenia jest Osteopatia. Osteopatia to terapia manualna wykorzystująca techniki kręgarskie w sposób bezbolesny. Ponadto wykorzystujemy takie metody jak: Terapia Manualna wg.Szkoły Niemieckiej, KinesioTaping, PNF

 


 

Kamil Serwach - trener personalny, szkoleniowiec fitness, absolwent Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego Uniwersytetu Łódzkiego, członek Łódzkiej Federacji Sportu…

więcej na: www.trenuj-zdrowo.pl 

 

„Prawdziwy sportowiec jest jak rzeka, która w konfrontacji ze skałą zwycięża nie dzięki swojej sile, lecz dzięki wytrwałości.”

 


www.trenerosobisty.net.pl

 


Program Women's Run kierowany jest do wszystkich kobiet, które chcą zadbać o swoją kondycję fizyczną. Akcja obejmuje bezpłatne treningi tylko dla kobiet w różnych dzielnicach Warszawy. Przyjdź i zakochaj się w bieganiu!

Więcej na: www.womensrun.pl


Tatra Running.

Obozy biegowe w Tatrach prowadzone przez grupę profesjonalistów i prawdziwych pasjonatów aktywności w górach. Zgrupowania dostosowane są do potrzeb zarówno zaawansowanych biegaczy, jak i bardziej początkujących. Bez względu na to, do której grupy się zaliczasz, z obozu na pewno wrócisz silniejsza i bogatsza w fachową wiedzę. Obozy w wersji koedukacyjnej oraz tylko dla kobiet!

Więcej na stronie: www.tatrarunning.pl

 

 


Strefa Maratonu - trenuj z Małgorzatą Sobańską i Piotrem Mańkowskim

 

 

 


Ceneria to outdoorowa porównywarka cen sprzętu z szeroko pojętej branży sportowej (turystyka, wspinaczka, sprzęt górski, narciarski, rowerowy, wodny, ogólnosportowy, elektronika dla turysty).

Ceneria jest pierwszą porównywarką cen skupiającą wyłącznie sklepy oferujące sprzęt do aktywnego spędzania wolnego czasu. Jest największą bazą produktów outdoorowych w polskim Internecie!

Działy tematyczne Ceneria.pl:

  • Turystyka / trekking / wspinaczka
  • Cykloza - rowery
  • Białe szaleństwo - narty i snowboard
  • Woda
  • Sport i rekreacja
  • Elektronika sportowa / turystyczna

Ceneria nie jest typową porównywarką cen. To również unikalne źródło wiedzy o sprzęcie. W serwisie można znaleźć fachowe testy, wyjaśnienia terminologii i informacje o zastosowanych technologiach.


 

Jakub Czaja - dr farm. ze specjalizacją w dziedzinie bromatologii, nauki zajmującej się jakością żywności i żywienia. Konsultant z zakresu żywienia i suplementacji.

Zajmuje się projektowaniem odżywek sportowych dla dyscyplin wytrzymałościowych i siłowych oraz gier zespołowych. Jest również konsultantem z zakresu żywienia i suplementacji dla wielu polskich czołowych zawodników oraz prowadzi poradnictwo żywieniowe obejmujące szereg jednostek chorobowych, takich jak cukrzyca, otyłość czy schorzenia związane z zespołem metabolicznym.

Ponadto pełni rolę konsultanta do spraw żywienia i suplementacji w Klubie Biegacza Nike. Prowadzi również poradnictwo z za k resu treningu sportowego dla osób aktywnych, jak również osób z nadwagą, cukrzycą, zespołem metabolicznym i szer egiem innych jednostek chorobowych.

Więcej informacji na www.aktywnadieta.pl

 


Parkrun to cykliczne, darmowe biegi na dystansie 5km z pomiarem czasu, które organizowane są przez cały rok, w każdą sobotę o 9.00 rano i dostępne są dla wszystkich kochających bieganie i aktywny tryb życia.

Biegi odbywają się na chwilę obecną w 4 miejscach w Polsce: w parku Nadmorskim im. Ronalda Reagana w Gdańsku, na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni, w parku im. ks. J. Poniatowskiego w Łodzi oraz w Parku Cytadela w Poznaniu.

Więcej informacji na www.parkrun.pl

 


Polecamy sprawdzone noclegi Zakopane w tatrzańskim serwisie.


logo atm poziomKlub fitness atmosfera.