Zaloguj się:

lub  
POZNAN
 
 

Od życia w biegu do biegania: "Kobieta w biegu" już w księgarniach!

 

opublikowano: 15/06/2015

Kobieta w biegu okladkaDzieci, mężowie, kariery – bez względu na styl życia, współczesne kobiety wiedzą, czym jest życie w biegu. Jak nie zgubić własnego „ja” oraz odnaleźć motywację do działania między pracą, sprzątaniem, troską o bliskich i wychowywaniem dzieci, opowiada Katarzyna Żbikowska-Jusis, mama biegająca w maratonach i ultramaratonach. Jej książka, „Kobieta w biegu” ukazała się 2 czerwca nakładem Wydawnictwa Galaktyka.

W książce znajdziecie odpowiedzi na pytania, które być może zdaje sobie niejedna biegaczka. Czy można pracować „pełną parą”, rozwijać swoje pasje, stawiać sobie cele i spełniać marzenia, a przy tym nie zaniedbać rodziny i wciąż mieć czyste ubrania w szafie? Czy można być mamą i biegać ultramaratony? I po co w ogóle biegać? Po co się męczyć, wstawać przed świtem lub wychodzić na trening późnym wieczorem? Dlaczego mimo wszystko warto? I jak to żmudne pokonywanie kilometrów na własnych nogach może zmienić życie na lepsze?

 
Historia autorki rozbija schematy – uczy, że systematyczne oddawanie się pasji to nie egoizm, ale konsekwentne rozwijanie charakteru i najlepsza droga do umocnienia więzi z bliskimi. Dla autorki lata biegowych doświadczeń okazały się świetną nauką stawiania sobie celów – nie tylko tych sportowych. Okazuje się, że od życia w biegu do biegania nie jest tak daleko, o ile jesteśmy w stanie dać z siebie nieco więcej niż zazwyczaj.
 
„Kobieta w biegu” to nie tylko lektura, która motywuje. W książce znajdziemy podstawy treningu biegacza oraz wskazówki podpowiadające co zrobić, by zacząć żyć aktywniej pomimo nadmiaru obowiązków.  
 
 
„Jeśli twierdzisz, że nie masz czasu na takie głupoty jak bieganie, bo za piętnaście szósta rano dziecko domaga się, byś wstała i się z nim pobawiła, musisz coś ugotować lub napisać artykuł na wczoraj, a wchodząc do domu, przedzierasz się przez tony ciuchów i zasieki z zabawek, ta książka wywróci twoje życie do góry nogami.”

Magdalena Ostrowska-Dołęgowska

współautorka książki Szczęśliwi biegają ultra

„Biegasz od lat i szukasz kolejnych wyzwań? Zaczęłaś niedawno i masz problem z organizacją czasu? A może dopiero marzysz o bardziej aktywnym stylu życia i nie wiesz, od czego zacząć? Kobieta w biegu to inspirująca, optymistyczna i jednocześnie praktyczna lektura. Jest strzałem w dziesiątkę, bo odpowiada na pytania pojawiające się na każdym etapie kobiecego biegania.”

Natalia Wodyńska-Stosik, autorka bloga TriMama

 

Książkę można zamówić na stronie wydawnictwa Galaktyka: http://www.galaktyka.com.pl/product,,718.html

lub w Empiku: http://www.empik.com/kobieta-w-biegu-zbikowska-jusis-katarzyna,p1107754911,ksiazka-p

 

Książkę z autografem i/lub dedykacją autorki można zamówić tutaj: http://www.kobietkibiegaja.pl/polecamy/kobieta-w-biegu/

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy