Zaloguj się:

lub  
Bursztynowy
 
 

JBL Quantum TWS Air

 

opublikowano: 09/11/2023

JBL Quantum TWS Air to dźwięk przestrzenny o niskim opóźnieniu dzięki połączeniu Bluetooth i bezprzewodowemu adapterowi 2,4 GHz, który z łatwością przełącza się z dźwięku gry na połączenia przychodzące. Słuchawki pozwalają zanurzyć się w dźwięku przestrzennym, a bezprzewodowy adapter 2,4 GHz i łączność Bluetooth umożliwiają rozgrywkę w dowolnym miejscu z niskimi opóźnieniami. Teraz można płynnie przełączać się z dźwięku gry na połączenia przychodzące dzięki JBL Dual Source™. TalkThru, mikrofony formujące wiązki i łączny czas pracy do 24 h na zasilaniu akumulatorowym sprawiają, że JBL Quantum TWS Air doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji.

08.JBL Quantum Air TWS

Dźwięk przestrzenny o niskich opóźnieniach, dzięki JBL Quantum Air TWS pozwala grać w dowolnym miejscu z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa, ponieważ oprogramowanie Ambient Aware umożliwia zachowanie świadomości tego, co dzieje się wokół. Technologia JBL Dual Source™ umożliwia jednoczesne łączenie się z komputerem PC i urządzeniem Bluetooth, dzięki czemu można bezproblemowo przełączać dźwięk z gry na połączenia przychodzące, a funkcja TalkThru i mikrofony kształtujące wiązki zapewniają krystalicznie czystą komunikację w dowolnym miejscu – bez konieczności wyjmowania słuchawek. Wszystko to, a także do 8 godzin pracy i dodatkowe 16 godzin w etui do ładowania oznacza, że JBL Quantum Air TWS doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zaprowadzi użytkownika przygoda.

Technologia Smart Ambient pozwala utrzymać kontakt z otoczeniem bez zdejmowania słuchawek w czasie gry w podróży, bez względu na to, czy rozmawia się z rodziną, czy z kolegami z drużyny. Połączenie bezprzewodowe o niskim opóźnieniu można uzyskać z kompatybilnymi urządzeniami dzięki połączeniu 2,4 GHz za pomocą dołączonego adaptera USB-C, który idealnie pasuje do etui ładującego. Słuchawki dokanałowe JBL Quantum TWS Air są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth, takimi jak smartfony i tablety oraz Nintendo SwitchTM.

Krystalicznie czysta komunikacja w grach dzięki 4 mikrofonom kształtującym wiązkę niezależnie od tego, czy wydaje się rozkazy, czy dzwoni do znajomych. Głos użytkownika zawsze będzie głośny i wyraźny, dzięki dwóm mikrofonom z technologią formowania wiązki z każdej strony.

01.JBL Quantum Air TWS 2

JBL Quantum TWS Air zostały stworzone z myślą o wygodnym graniu w ruchu. Można podjąć rozgrywkę zawsze, gdy ma się ku temu okazję – w dzień lub w nocy, gdy pada deszcz i gdy jest słonecznie, ciesząc się nawet 8-godzinnym czasem pracy na baterii i dodatkowymi 16 godzinami pracy po ładowaniu w etui, a także lekką i trwałą wodoodporną konstrukcją o klasie ochrony IPX4. Owalna konstrukcja słuchawek idealnie pasuje do uszu, zapewniając długotrwały komfort w podróży.

Brzmienie JBL QuantumSURROUND (technologia dostępna tylko na komputerach w przypadku połączenia z oprogramowaniem JBL QuantumENGINE; informacje o zgodności można znaleźć w przewodniku dotyczącym zgodności) pomaga zanurzyć się w grze dzięki precyzyjnemu, otaczającemu dźwiękowi generowanemu przez przetworniki 6,8 mm. Dodatkowo nigdy nie przegapi się połączenia podczas obrony galaktyki. Po podłączeniu do kompatybilnego urządzenia za pośrednictwem bezstratnej sieci bezprzewodowej 2,4 GHz można łatwo odbierać połączenia przychodzące przez Bluetooth i przełączać się z powrotem na bezstratne połączenie 2,4 GHz z wykorzystaniem funkcji JBL Dual SourceTM. A dzięki funkcji Fast Pair (dostępna na urządzenia z systemem Android), słuchawki Quantum TWS Air łączą się z urządzeniem już w chwili wyjęcia ich z etui.

Zgodność z JBL QuantumENGINE i aplikacją JBL Headphones to pełna kontrola nad dźwiękiem True Wireless Stereo w dowolnym miejscu. Słuchawki JBL Quantum TWS Air są zgodne z oprogramowaniem JBL Quantum PC i aplikacją JBL Headphones, które umożliwiają regulację ustawień korektora, mikrofonu i dźwięku przestrzennego w celu stworzenia idealnego środowiska do gier.

03.JBL Quantum Air TWS 3

Specyfikacja techniczna:

Zasilanie: 5 V, 1 A

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 16 om

Czułość: 102 dB SPL przy 1 kHz

Maks. SPL: 94 dB SPL

Czułość mikrofonu: -38 dBV/Pa przy 1 kHz

Maksymalna temperatura pracy: 45°C

Zakres częstotliwości nadajnika bezprzewodowego 2,4 GHz: 2,4 GHz — 2,4835 GHz

Moc bezprzewodowego nadajnika 2,4 GHz: <10 dBm (EIRP)

Modulacja nadajnika bezprzewodowego 2,4 GHz: GFSK, π/4 DQPSK

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4-DQPSK, 8-DPSK

Wersja Bluetooth: 5.2

Wersja profilu Bluetooth: A2DP V1.4, AVRCP V1.6.2, HFP V1.8

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,4 GHz — 2,4835 GHz

Moc nadajnika Bluetooth: <9 dBm (EIRP)

Rozmiar przetwornika: przetwornik dynamiczny 6,8 mm / 0.268 cali

Słuchawki douszne: 4,4 g/szt. (łącznie 8,8 g)

0,0097 funta/szt. (razem 0,0194 funta)

Adapter: 2,6 g / 0,0057 funta

Etui ładujące: 35,4 g / 0,078 funta

Typ akumulatora słuchawek dousznych: litowo-polimerowy (50 mAh/3,85 V)

Typ akumulatora etui ładującego: litowo-polimerowy (330 mAh/3,7 V)

Czas ładowania: 2 godziny od całkowitego rozładowania

Czas odtwarzania muzyki przy włączonej komunikacji Bluetooth: do 8 godzin

Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem 2,4 GHz: do 5 godzin

Czas rozmów z włączoną komunikacją Bluetooth: do 4 godzin

Czas rozmów z włączonym modułem 2,4 GHz: do 4 godzin

Sugerowana cena detaliczna: 479 zł

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy