Zaloguj się:

lub  
 
 

Reklama

 

Czy wiesz, że bieganie jest drugą najczęściej wybieraną przez Polki dyscypliną sportu (zaraz po jeździe na rowerze)? Tak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie jednej z wiodących marek sportowych. Co więcej, biega coraz większa liczba pań! Osiem na dziesięć kobiet deklaruje, że trenuje przynajmniej raz w tygodniu. Coraz więcej kobiet bierze również udział w zorganizowanych imprezach biegowych. Już prawie 40% biegaczy w Polsce to kobiety! Co to oznacza? Kobiecy rynek biegowy w Polsce rośnie i daje coraz większe możliwości dla przedsiębiorców, którzy chcą pokazać swoje produkty aktywnym, pewnym siebie kobietom.

Jesteśmy jedynym w Polsce profesjonalnym serwisem o bieganiu skierowanym do kobiet. Nasze czytelniczki to starannie wyselekcjonowane grono odbiorców. Oprócz serwisu biegaczki.pl mamy ponad 12 tys fanów na facebooku oraz grupę zamknietą liczącą ponad 6 tys pań.

Nasza redakcja to biegaczki z wieloletnim doświadczeniem i prawdziwe pasjonatki tego sportu. Piszemy o zdrowym stylu życia, testujemy produkty, motywujemy – wiemy, co robimy i robimy to dobrze!

Jeśli chcielibyście Państwo zaprezentować swoją ofertę aktywnym kobietom – nasza przestrzeń reklamowa jest dla Państwa. Jesteśmy otwarte na różne moduły współpracy. 

 

Kontakt w sprawie oferty reklamowej: k.zbikowska@biegaczki.pl 

Interesują nas tylko poważne propozycje - nie realizujemy kampanii reklmowych za darmo (ale też nie zdzieramy ;)) 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!