Zaloguj się:

lub  
 
 

Reklama

 

Czy wiesz, że bieganie jest drugą najczęściej wybieraną przez Polki dyscypliną sportu (zaraz po jeździe na rowerze)? Tak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie jednej z wiodących marek sportowych. Co więcej, biega coraz większa liczba pań! Osiem na dziesięć kobiet deklaruje, że trenuje przynajmniej raz w tygodniu. Coraz więcej kobiet bierze również udział w zorganizowanych imprezach biegowych. Już prawie 40% biegaczy w Polsce to kobiety! Co to oznacza? Kobiecy rynek biegowy w Polsce rośnie i daje coraz większe możliwości dla przedsiębiorców, którzy chcą pokazać swoje produkty aktywnym, pewnym siebie kobietom.

Jesteśmy jedynym w Polsce profesjonalnym serwisem o bieganiu skierowanym do kobiet. Nasze czytelniczki to starannie wyselekcjonowane grono odbiorców. Oprócz serwisu biegaczki.pl mamy ponad 12 tys fanów na facebooku oraz grupę zamknietą liczącą ponad 11 tys pań!

Nasza redakcja to biegaczki z wieloletnim doświadczeniem i prawdziwe pasjonatki tego sportu. Piszemy o zdrowym stylu życia, testujemy produkty, motywujemy – wiemy, co robimy i robimy to dobrze!

Jeśli chcielibyście Państwo zaprezentować swoją ofertę aktywnym kobietom – nasza przestrzeń reklamowa jest dla Państwa. Jesteśmy otwarte na różne moduły współpracy. 

 

Kontakt w sprawie oferty reklamowej: k.zbikowska@biegaczki.pl 

Interesują nas tylko poważne propozycje - nie realizujemy kampanii reklmowych za darmo (ale też nie zdzieramy ;)) 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!