Zaloguj się:

lub

II Etap Grand Prix Włocławka - VLADISLAVIA CROSS 4 już za nami !

opublikowano: 17/06/2013

II etap Grand Prix Włocławka - VLADISLAVIA CROSS 4 już za nam, w Parku Sienkiewicza o czołowe lokaty i punkty rywalizowało 42 zawodników. Jak się okazało Parkowa trasa interwałowa nie była tak trudna , nasi zapaleńcy w biegu i nordic walking, wykręcili niesamowite czasy !

vladislavia

Przedstawiamy podsumowanie wyników dzisiejszej rywalizacji.

W biegu na dystansie ok 7,92 km zwyciężyła bezkonkurencyjnie pierwsza trójka z pierwszego etapu GP , pierwszą lokatę zdobył Zbigniew Górczyński (27:03)z Chełmicy, swoją wytrzymałością nie dał szans drugiemu zawodnikowi Igorowi Zalewskiemu który na większości trasy dotrzymywał mu kroku (27:31) z Włocławka, trzecią pozycję zajął zawodnik z Płomian i reprezentant WKB PLAST MIX Maratończyk Piotr Wiśniewski (27:45).

Wśród kobiet bezkonkurencyjna okazała się nowa uczestniczka GP z Krakowa - Julia Zarycka (37:03) , która wyprzedziła niemal o minutę naszą zwyciężczynię pierwszego etapu GP - Martę Wysocką  (37:57) z Włocławka, trzecią pozycję z dwu minutową stratą do drugiej zawodniczki  zajęła reprezentantka CCMontage Team Agnieszka Przybylska (40:05) .

W klasyfikacji  Nordic Walking zwyciężył zmotywowany młody Kacper Macieja (58:42) reprezentant PLAST - MIX

Zapraszamy wszystkich zarówno tych biegających i tych maszerujących do kolejnej walki z czasem i rywalizacji ramię w ramie , czyli na III Etap Grand Prix Włocławka, który odbędzie się 20 lipca na włocławskich Bulwarach. PODEJMIJ WYZWANIE I WALCZ O TYTUŁ MISTRZA !

Biuro czynne będzie w godzina 10.30-11.30 , start zaplanowany będzie na godzinę 12.00.

Sponsorem Strategicznym Grand Prix Włocławka jest Bank Zachodni WBK, zadanie dofinansowane jest przez Gminę Miasto Włocławek.