Zaloguj się:

lub  
 
 

BIEGOWA EKSPEDYCJA NA K2 – zapisy do 10 października 2021r

 

opublikowano: 29/01/2021

Biegowa Ekspedycja na K2 trwa od 11 grudnia ubiegłego roku, na dzień dzisiejszy (28.02) dołączyło do niej  399 uczestników z czego 30-stu zdołało pokonać całą trasę zyskując miano ”Zimowego Wojownika”. Jako pierwsi mogą pochwalić się medalem – statuetką, która w rzeczywistości prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

 K2 2021

 

ekspedycja K2 2021

Biegowa Ekspedycja na K2 jest skierowana nie tylko do biegaczy, to ogromna szansa dla wszystkich spacerujących, chodzących z kijami czy truchtających, to program wspierający motywację w codziennych treningach. Jeśli biegasz, uprawiasz Nordic Walking lub po prostu często spacerujesz możesz dołączyć do Biegowej Ekspedycji na K2 i cieszyć się przygodą na każdym treningu, marszu czy spacerze.

„Nic mnie tak nie motywowało do biegania jak Biegowa Ekspedycja na K2. Odkąd podjąłem to wyzwanie biegam praktycznie codziennie. Pokonałem już 56 km i wirtualnie dotarłem do Askole w Pakistanie skąd prawdziwa wyprawa rozpocznie swoją wędrówkę na lodowiec. Po osiągnięciu każdego etapu otrzymuje mapkę z informacją o swoim położeniu oraz opis i zdjęcia z danego miejsca. Naprawdę fajna i wciągająca sprawa. Gorąco polecam każdemu. Można się jeszcze zapisać– komentarz jednego z uczestników

Do pokonania jest 312 km. Jeśli uda Ci się osiągnąć ten cel do 20 marca, wówczas zdobędziesz K2 zimą i zostaniesz Lodowym Wojownikiem. Jeśli cel osiągniesz do 31 października, zdobędziesz K2 latem i zostaniesz Letnim Zdobywcą.

Podczas Ekspedycji pokażemy Wam prawdziwą drogę jaką muszą pokonać wszyscy himalaiści, którzy chcą wspiąć się na górę. Różnica polega na tym, że każdy kto dołączy do Biegowej Ekspedycji, wystarczy, że będzie systematyczny i przebiegnie 312 km, a osiągnie szczyt. Przy okazji poznając trudności, z którymi musza zmierzyć się prawdziwi himalaiści. Ambasadorem Ekspedycji jest Waldemar Kowalewski, szczeciński himalaista i zdobywca K2 latem 25 lipca 2019 roku, który autoryzował nasz scenariusz, przez co zabawa nabiera autentycznego wymiaru.

Uczestnik może rejestrować swoje treningi, marsze NW lub spacery na dwa sposoby:

1. Automatycznie:

  • przez rejestrowanie swoich aktywności za pomocą aplikacji Activy
  • przez połączenie aplikacji Activy ze Strava (jeśli używasz aplikacji Strava),
  • przez połączenie aplikacji Activy z Polar Flow (jeśli używasz zegarka Polar)
  • przez połączenie aplikacji Activy z Garmin Connect (jeśli używasz zegarka Garmin)

 2. Ręcznie rejestrować własne aktywności – przesyłając każdorazowo zdjęcie lub zrzut z ekranu z innego niż wymienione wyżej urządzenia lub aplikacji do serwisu B4Sport na indywidualne konto na panelu zapisów.

Każdorazowy trening, marsz NW lub spacer prawidłowo zarejestrowany i przesłany do aplikacji lub panelu B4Sport będzie zbliżał uczestnika do osiągnięcia celu jakim jest pokonanie 312 km.

Po osiągnięciu każdego z dwunastu punktów kontrolnych, uczestnik otrzyma Raport z przebiegu Ekspedycji w postaci:

– wiadomości wyświetlanej w aplikacji ACTIVY

– sms z linkiem do raportu.

Program można przestawić jako wyzwanie, bo można zrobić to szybko w dość krótkim czasie. Program można potraktować jako motywację dla każdego kto jej szuka, aby zmobilizować się i wychodzić regularnie na treningi. Program może być również przygodą podczas, której dowiemy się więcej na temat wypraw w góry wysokie, przy okazji zażywając samemu trochę ruchu.

Podsumowując, każdy uczestnik może wyciągnąć z Biegowej Ekspedycji na K2 to co akurat potrzebuje. My gwarantujemy jednak wszystkim wspaniałą przygodę, dobrą zabawą okraszoną szczyptą wiedzy z zakresu himalaizmu oraz fantastyczną nagrodą w postaci pięknej statuetki w formie certyfikatu.

Biegowa Ekspedycja na K2 jest pierwszą z serii Ekspedycji Biegowych, które przygotowuje dla Was Stowarzyszenie K2 Partners dbając o to, aby dostarczać Wam wydarzenia sportowe na najwyższym poziomie.

Zapraszamy!

Szczegóły na stronie internetowej http://biegowaekspedycja.pl/ oraz FB https://www.facebook.com/BiegowaEkspedycja

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy