Zaloguj się:

lub  
Bursztynowy
 
 

Nike Legend – legginsy, w których chce się trenować jeszcze bardziej

 

opublikowano: 11/06/2018

Być fit, żyć fit, trenować, ćwiczyć, odżywiać się zdrowo, coraz częściej słyszę te hasła, które mogą niektórych zmotywować do zmiany nawyków, podczas gdy innych zwyczajnie irytować. Z kobiecego punktu widzenia wysportowane i piękne ciało to duży atut, jednak wysiłek, jaki trzeba włożyć, aby osiągnąć cel, nie napaja nas już tak dużym optymizmem. Motywacją może być jednak zakup modnego stroju sportowego, którego podstawą, szczególnie na salę fitness i siłownię, są legginsy. Ja wybrałam Nike Legend i chcę się z Wami podzielić moimi doświadczeniami.

Zdjecie Nike Legend

Nie mam dużych oczekiwań co do stroju sportowego, jednak to, co jest dla mnie najważniejsze to komfort ćwiczeń. W klubie fitness jestem 4 razy w tygodniu, uczestniczę w wielu zajęciach sportowych, natomiast weekendami trenuję na siłowni. O Nike Legend dowiedziałam się z Internetu, kiedy szukałam tych „idealnych” legginsów dla siebie. Kupiłam, przetestowałam i polecam. Już tłumaczę, dlaczego.

 

Na pierwszy rzut oka

Nie będę ukrywała, że jako 100% kobieta lubię rzeczy ładne i nawet na treningu chcę wyglądać atrakcyjnie, podkreślać to, co jest moim największym atutem i maskować to, co wolałabym pozostawić tylko dla siebie. Legginsy Nike Legend przyciągnęły moją uwagę swoją prostotą. Są uniwersalne, bez zbędnego dekoracyjnego wykończenia. Ja wybrałam te w kolorze szarym, które wyróżniają się elementami w różnych odcieniach tego koloru. Są dostępne też inne warianty, np. ponadczasowa klasyka, czyli czerń. To, co jeszcze mocniej zmotywowało mnie do ich zakupu, to wysoki stan, bez wątpienia to ogromna zaleta legginsów Nike Legend.

 

Komfort podczas intensywnych ćwiczeń

Kiedy ćwiczysz, musisz się spocić, inaczej nie dałaś z siebie wszystkiego na treningu. Nie jest to jednak komfortowe uczucie, kiedy czujemy wilgoć pod ubraniem. Legginsy Nike Legend zostały wykonane z wykorzystaniem technologii Dri-FIT, która odpowiada za zachowanie suchości. Co więcej, posiadają wstawki z siateczki dla skutecznej wentylacji. Potwierdzam, iż się sprawdzają i zapewnienia producenta są zgodne z prawdą. Wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz efektywnie, a ja nawet kiedy trener daje mi duży wycisk, czuję się komfortowo, w związku z czym mogę dać z siebie jeszcze więcej.

 Nike Legend legginsy

Dopasowane i elastyczne

Legginsy nie mogą być za małe, ani za duże ze względu nie tylko na wygodę, ale też estetyczny wygląd. Kobiety wybierają je z powodu ich elastyczności, jednak nie każdy model może pochwalić się odpowiednim dopasowaniem do ciała. Nike Legend wykonane są z materiału Nike Power, który zapewnia wsparcie i jednocześnie bardzo dobrze przylega do ciała, nie krępując przy tym ruchów. Mogę wykonywać wszystkie ćwiczenia, a podczas stretchingu naprawdę moje ciało nie jest ograniczone przez niewygodne spodnie sportowe. Ponadto, legginsy charakteryzują się płaskimi szwami, które gładko przesuwają się po skórze. Wysoki stan, jak już wspomniałam, to ich ogromny atut, a dla mnie jeden z największych.

Legginsy Nike Legend polecam wszystkim kobietom, które na treningu chcą czuć się dobrze, komfortowo i wygodnie. Mnie zachwyciły minimalistycznym designem, a podczas użytkowania urzekły niezwykłymi właściwościami odprowadzania wilgoci na zewnątrz. Można je kupić w wielu sklepach internetowych, np. Futbolsport.pl. Świetnie sprawdzają się na sali fitness, na siłowni, jak i podczas biegania.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy