Zaloguj się:

lub  
 
 

Znamy trasę, medal i koszulkę Biegu Ursynowa

 

opublikowano: 05/06/2024

Poznaliśmy już trasę zawodów, a także medal i koszulkę, które czekają na uczestników rywalizacji. Nadal można się zapisać, ale liczba miejsc jest ograniczona.

TrasaPodczas tegorocznego Biegu Ursynowa biegacze ponownie będą mieli do pokonania 5-kilometrową trasę wzdłuż Alei Komisji Edukacji Narodowej, ze startem i metą tuż obok Ratusza Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy. To doskonała okazja, by powalczyć o życiówkę na tym dystansie - zwłaszcza, że trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, co oznacza, że dystans biegu jest bardzo dokładnie zmierzony, zgodnie z międzynarodowymi standardami pomiaru tras biegów ulicznych.

Organizatorzy zaprezentowali już koszulkę, którą każdy biegacz otrzyma w pakiecie startowym. Znajdzie się na niej charakterystyczna grafika z podpisem "Szybka piątka", a na plecach koszulki umieszczony zostanie napis "YES, I KEN", nawiązujący do Alei Komisji Edukacji Narodowej, którą pobiegną uczestnicy rywalizacji.

Wiadomo również, jak będzie wyglądał medal finishera, który otrzyma każdy, kto przekroczy linię mety biegu.

MedalZapisy do startu w 16. Biegu Ursynowa wciąż trwają, ale aktualnie wykupionych zostało już 70% dostępnych pakietów startowych. Rejestracja prowadzona jest w portalu SlotMarket.pl - link do formularza zgłoszeniowego oraz więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie biegu: www.biegursynowa.waw.pl

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Patronat medialny nad biegiem objęły portale: Halo Ursynów, Biegowe.pl oraz MaratonyPolskie.pl.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy