Zaloguj się:

lub  
 
 

VIII Interferie Run i biegowy Dzień Dziecka już 1 czerwca

 

opublikowano: 28/05/2024

W ramach tegorocznego, ósmego już, Interferie Run, który 1 czerwca odbędzie się w Szklarskiej Porębie mamy izerski półmaraton na trasie Świeradów-Zdrój – Szklarska Poręba (uczestnicy zostaną przewiezieni na start podstawionymi przez organizatorów autobusami), bieg na 10 km, czyli VIII Dziesiątkę Inteferie ze startem i metą przy Sport Hotelu Bornit w Szklarskiej Porębie i biegi dla dzieci, czyli Interferie Run Kids. Zawody dla dzieci również zlokalizowane będą tuż obok hotelu Bornit. Jako że nazwa imprezy zobowiązuje – pamiętać należy, że start półmaratonu w Świeradowie umiejscowiony jest przy Aqua Sport Hotelu Malachit. Oprócz dwóch górskich kurortów, trasa łączy oczywiście dwa hotele sieci Interferie.

Interferie

Wszystkie poprzednie edycje biegu – obojętnie czy rozgrywane wiosną czy jesienią (ubiegłoroczna impreza odbywała się w listopadzie, pełniąc honory górskiego i izerskiego Biegu Niepodległości) dostarczały zawsze wielu wrażeń i emocji – zarówno sportowo – biegowych jak i widokowych i krajoznawczych, bo to przecież jedyna taka okazja aby rozpocząć bieg po drugiej stronie gór i przybiec do Szklarskiej Poręby. Najpierw mamy więc autokarową wycieczkę  na miejsce startu, a potem bieg przez Góry Izerskie, wprost w gościnne progi hotelu Bornit. Na mecie zawsze czekają tu medale, zawsze czeka ciepły posiłek przygotowany przez hotelową kuchnię i dobrze zaopatrzony bufet – meta. Biuro zawodów drukuje też bezpłatne pamiątkowe dyplomy.

W tym roku w pakietach startowych znajdą się również pamiątkowe wielofunkcyjne biegowe chusty.

Ważną częścią tegorocznej imprezy będą biegi dla dzieci, czyli Interferie Run Kids. W tym roku zapisy dzieci odbywają się identycznie jak w przypadku dorosłych biegaczy – na platformie datasport.pl i są one elektroniczne. Udział w biegach dla dzieci jest oczywiście bezpłatny.

 Rejestracja zawodników do udziału w zawodach trwa w najlepsze, a zgłoszeń można dokonywać pod poniższym linkiem:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=9200

Zapisy do biegów dla dzieci: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=9536

Więcej o zawodach oraz plan godzinowy imprezy:

https://interferierun.superbieg.pl/

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy