Zaloguj się:

lub  
BIEG FABRYKANTA
 
 

Letnie Grand Prix biegaczki.pl

 

opublikowano: 28/04/2018

Uwaga – 1 maja rusza letnie Grand Prix biegaczki.pl! Startujemy wraz z początkiem maja i bawimy się aż do końca sierpnia! Naszym celem jest aktywowanie Was do udziału w imprezach biegowych, których w kalendarzu nie brakuje. W dalszym ciągu na listach startowych dominują mężczyźni. Bardzo chcemy to zmienić więc będziemy was nagradzać za udział w zawodach!

W tym sezonie IM CZĘŚCIEJ STARTUJESZ TYM WIĘKSZA SZANSA NA WYGRANĄ!

GPb 2018 750px.

Nie ważne jak szybko biegasz, czy walczysz o ambitne życiówki czy biegasz dla czystej przyjemności zdrowego truchtania. Liczy się każdy trening, każdy jeden raz kiedy pokonujesz lenia i ruszasz przed siebie – w swoim własnym tempie. Jeszcze bardziej liczy się każdy twój start – pokonanie strachu, niepewności i obaw. Jesteś biegaczką ponieważ kochasz bieganie. Pokaż to i już dziś zapisz się na zawody w twoim mieście, w miejscowości gdzie będziesz spędzać urlop lub jeszcze gdzie indziej.

Na czym polega konkurs Grand Prix biegaczki.pl 2018?

Po pierwsze:

Bierzesz udział w zorganizowanych zawodach  biegowych* w terminie od 1 maja 2018 do 31 sierpnia 2018

 

Po drugie:

 Zgłaszasz to do nas (w ciągu 2 tygodni od ukończonych zawodów!)  przesyłając na adres: konkurs@biegaczki.pl (w tytule maila: GRAND PRIX)

- swoje imię i nazwisko

- nazwę imprezy

- dystans

- link do wyników online (w celu weryfikacji, że faktycznie wzięłaś w nim udział)

Kto wygrywa?

Wygrają te 3 biegaczki, które ukończą największą liczbę zawodów (w przypadku takiej samej liczby zawodów wygra osoba, której suma przebiegniętych w ramach tych zawodów kilometrów będzie wyższa)

REGULAMIN konkursu dostępny TUTAJ 

 

Nagrody

Sponsorem tegorocznego Grand Prix biegaczki.pl jest firma WPC Sport, wyłączny dystrybutor marki Saucony w Polsce.

 

I miejsce: buty do biegania Saucony Kinvara 9

KINVARA 9

kinvara

EVERUN - zapewnia stałą amortyzację podczas biegu, oddaje energię

EVA+ - pianka o wysokiej odporności na ścieranie, która jest lżejszą alternatywą dla gumy w podeszwie środkowej i zewnętrznej

Offset 4 mm - 4 mm przesunięcia od pięty do palca zapewnia bardziej naturalny ruch, dzięki czemu stopy i ciało wykonują więcej pracy, a mniej polegają na amortyzacji butów
i stabilności. Mniejsza różnica w wysokości pomiędzy piętą a śródstopiem sprzyja lądowaniu na śródstopiu, co z kolei przekłada się na dynamikę biegu.

Waga butów męskich: 213 g

Waga butów damskich: 184 g

 

II miejsce: buty do biegania Saucony Guide ISO

GUIDE ISO

guide

EVERUN - zapewnia stałą amortyzację podczas biegu, oddaje energię

ISOFIT - dopasowanie buta do kształtu i ruchu stopy

Offset 8 mm - amortyzacja rozkłada się bardziej równomiernie pomiędzy piętą a przednią częścią stopy w butach z przesunięciem 8 mm. Ciało pozostaje w zrównoważonej i wygodnej pozycji przy każdym uderzeniu stopy. Dodatkowo, pianka w wewnętrznej część podeszwy jest podwójnie zagęszczona, co czyni buty bardziej stabilnym i idealnym rozwiązaniem dla nadmiernych pronatorów.

Waga butów męskich: 292 g

Waga butów damskich: 258 g

 

Uniwersalny but treningowy, przeznaczony do biegania po twardej nawierzchni. Cholewka GUIDE ISO wykonana jest z lekkiego, a zarazem wytrzymałego materiału. Dzięki braku języka i bezszwowej konstrukcji przypominającej skarpetę, łatwo przystosowuje się do stopy.  Zastosowanie technologii EVERUN odpowiada za dużą dawkę amortyzacji i zwrot energii. Model pochodzi z kolekcji Life On The Run inspirowanej jeansem.


III miejsce: Buty do biegania Saucony Ride 10

RIDE 10

ride

 

EVERUN - zapewnia stałą amortyzację podczas biegu, oddaje energię

Offset 8 mm - amortyzacja rozkłada się bardziej równomiernie między piętą a przednią częścią stopy w butach z przesunięciem 8 mm. Ciało pozostaje w zrównoważonej i wygodnej pozycji przy każdym uderzeniu stopy

Waga butów męskich: 269 g

Waga butów damskich: 238 g

 

Następca modelu RIDE 9. Przeznaczony dla biegaczy z neutralnymi i supinującymi stopami.  Siateczkowa cholewka odpowiada za dynamiczne i lekkie dopasowanie do stopy. Technologia EVERUN wpływa na odzyskiwanie energii i stałą amortyzację podczas biegu. Podeszwa zewnętrzna TRI-FLEX wzmacnia kontakt z podłożem i zapewnia optymalną elastyczność.

 

Zwyciężczynie nagród będą miały możliwość wyboru rozmiarów butów.

*Bardzo prosimy o przeczytanie regulaminu w celu uniknięcia nieporozumień! Nagradzamy za ilość imprez, w których bierzecie udział. Imprezy typu parkrun nie liczą się w klasyfikacji.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy