Zaloguj się:

lub  
 
 

POBIEGNIJ Z NAJLEPSZYMI PODCZAS THE NORTH FACE MOUNTAIN FESTIVAL

 

opublikowano: 15/05/2017

Uczestnicy The North Face Mountain Festival, który odbędzie się między 14, a 17 września u podnóża Eigeru, będą mieli okazję biegać i trenować w towarzystwie sportowców z teamu The North Face. Jedne z najpiękniejszych szlaków w okolicach Lauterbrunnen będzie można odkrywać w towarzystwie takich osobistości świata biegów górskich jak: Pau Capell, Lizzy Hawker, Jez Bragg, Fernanda Maciel czy Seb Chaigneau.

Organizatorzy przygotowali trasy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych biegaczy, w tym 10 nowych opracowanych specjalnie na tegoroczną edycję imprezy. Oto kilka ciekawych przykładów nowości, które czekają na uczestników festiwalu:

 2016 TNF MOUNTAINFESTIVAL 17

Stechelberg – Gimmelwald – Stechelberg

To fantastyczna, licząca 10 kilometrów trasa wiedzie przez malownicze alpejskie lasy i wiedzie na szczyt w Gimmelwald, skąd roztacza się imponujący widok na dolinę.

 

Stechelberg – Lauterbrunnen – Murren - Schilthorn

Trasa ta jest dobrze znana uczestnikom słynnego półmaratonu na Schilthorn. To propozycja idealna dla doświadczonych górskich biegaczy, którzy chcą się zmierzyć z ponad 1800 – metrową wspinaczką na ośnieżony szczyt.

2016 TNF MOUNTAINFESTIVAL 20

Stechelberg – Lauterbrunnen – Trummelbach – Kleine Scheidegg – Wengen

To fantastyczny, 28 - kilometrowy szlak o sumie przewyższeń wynoszącej 1500 metrów, pozwalający poznać lokalne atrakcje. Począwszy od festiwalowego basecampu, przez dudniące w środku gór wodospady Trummelbach, aż po miejscowość Wengen – przez cały czas liczyć można na zapierające dech w piersi widoki na dolinę.

W sprzedaży wciąż jeszcze dostępny są bilety, których ceny zaczynają się od 249 euro. Cena zawiera wszystkie biegowe aktywności, o których szerzej można poczytać na stronie:

www.thenorthface.co.uk/innovation/discover/mountain-festival.html

BenReadPhotography TNF MTN FEST FRIDAY CLIMBING 1

Poza pełnym planem aktywności skupiającym się na biegach trailowych i wędrówkach, na uczestników czekają również:

  • Fantastyczne warsztaty, takie jak fotografia przygodowa, czy gotowanie ekspedycyjneŚniadanie w piątek, sobotę i niedzielę oraz kolację w sobotę wieczorem, serwowane w specjalnie przygotowanym namiocie.
  • Wszystkie atrakcje zawierające wystąpienia sportowców na dużej scenie, koncerty i imprezę.
  • Miejsce campingowe ze wszystkimi udogodnieniami, takimi jak ciepły prysznic.

BenReadPhotography TNF MTN FEST SUN EIGER TRAIL 17

Więcej informacji na temat The North Face Mountain Festival znaleźć można na stronach i portalach społecznościowych:

Instagram: @TheNorthFace

Twitter: @TheNorthFaceEU

Facebook: www.facebook.com/thenorthface

Google+: plus.google.com/+TheNorthFace

 

The North Face®, należący do VF Corporation, Inc., powstał w 1968 roku w San Leandro w Kalifornii. Firma oferuje najbardziej zaawansowane technicznie produkty wspinaczom, sportowcom wytrzymałościowym, miłośnikom gór i sportów zimowych oraz odkrywcom. Produkty firmy sprzedawane są w sklepach dedykowanych podróżnikom, wspinaczom, narciarzom i snowboardzistom, sieciach sklepów sportowych oraz z odzieżą outdoorową. Więcej informacji o The North Face® znajdą Państwo na: www.thenorthface.eU

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy