Zaloguj się:

lub  
POZNAŃ PM
 
 

Współpraca z biegaczki.pl

 

 

Testy/recenzje  sprzętu

Kochamy bieganie. Biegamy bez względu na porę roku i pogodę. Biegamy po ulicach, po lesie, a czasem po bezdrożach:) Startujemy w biegach ulicznych i przełajowych. Dlatego dobrze wiemy, czego potrzebują biegaczki. Zawsze jesteśmy gotowe przetestować nowy model butów, ubranie czy inny biegowy sprzęt i podzielić się na łamach portalu naszą opinią. Jeśli jesteś producentem zapraszamy do kontaktu.

 

Konkursy

Systematycznie organizujemy różnego rodzaju konkursy dla Czytelniczek, a także akcje o tematyce sportowego, zdrowego stylu życia. Firmy zainteresowane współpracą w roli sponsora zachęcamy do kontaktu.

 

Patronat medialny

Jednym z celów portalu biegaczki.pl jest propagowanie udziału w masowych imprezach biegowych. W związku z tym chętnie będziemy promować Twoją imprezę. Jeśli zależy Ci na zwiększeniu udziału kobiet w Twojej imprezie i chcesz aby nasz portal objął patronat nad organizowanym przez Ciebie biegiem - skontaktuj się z nami.

Warunki patronatu ustalamy indywidualnie z każdym organizatorem.

Chętnie podejmiemy też współpracę z wydawnictwami książkowymi w zakresie patronatu medialnego nowości wydawniczych o tematyce biegania, zdrowego trybu życia, diety etc.

 

Reklama

Portal biegaczki.pl należy do sieci reklamowej CORMEDIA. Więcej informacji.

Uprzejmie informujemy, że starannie dobieramy partnerów reklamowych do współpracy. Publikujemy reklamy tylko tych firm/instytucji, które prowadzą działalność zgodną z naszymi przekonaniami i misją portalu.

Za treść reklam Google nie odpowiadamy. Są one automatycznie dopasowywane do tematyki portalu.

 

Kontakt: redakcja@biegaczki.pl

Zapraszamy do współpracy!