Zaloguj się:

lub  
 
 

Grand Prix biegaczki.pl 2023 z marką ASICS!

 

autor: Anna Zatwarnicka, opublikowano: 28/02/2023

RUSZAJĄ ZAPISY NA GRAND PRIX BIEGACZKI.PL

Motywujemy kobiety do udziału w zawodach biegowych. Udowadniamy, że warto kolekcjonować wybiegane kilometry. To nie tylko wspaniały sposób na doskonałą formę fizyczną i zdrowie, ale też sprawdzony "lek" na stres i doskonałe samopoczucie psychiczne. Tej wiosny przygotowałyśmy dla Was konkurs na najwięcej startów w imprezach biegowych i największą liczbę wybieganych kilometrów. Każda motywacja jest super a gdyby tak do codziennych treningów dodatkowo motywowały Cię fantastyczne nagrody?!

Startujemy już 01 marca 2023. Zabawa potrwa do 31 maja 2023. Sponsorem atrakcyjnych nagród konkursowych została marka ASICS®, renomowany producent odzieży i obuwia sportowego. ASICS® w swojej działalności kieruje się zasadą "w zdrowym ciele zdrowy duch" i udowadnia, że ruch ma pozytywny wpływ na ciało i umysł.

Grafika prostokat4

Drogie biegaczki, motywujemy Was do udziału w zawodach biegowych! Jest nas coraz więcej na listach startowych i o to nam właśnie chodzi! Nieważne czy dobiegłyście na metę w pierwszej czy w ostatniej dziesiątce – najważniejsze, że wystartowałyście i w ogóle ukończyłyście bieg! Liczy się Wasz udział i wzajemne działanie motywujące. A tego w naszym konkursie na pewno nie zabraknie! Nagrodzimy aż 10 uczestniczek, w kategoriach wiekowych K20, K30, K40, K50, K60+ i dwóch konkurencjach:

  1. Największa ilość kilometrów wybieganych w imprezach biegowych w terminie od 01.03.2023 do 31.05.2023
  2. Największa ilość startów w imprezach biegowych w terminie od 01.03.2023 do 31.05.2023

Każda uczestniczka może wziąć udział w jednej z dwóch kategorii!

Na czym polega Grand Prix biegaczki.pl?

Po pierwsze:

Wzięłaś udział w zorganizowanych zawodach biegowych? Zgłoś to do nas na adres: konkurs@biegaczki.pl

W mailu podaj:

- swoje imię i nazwisko

- kategorię wiekową (np. K30) 

- rok urodzenia 

- nazwę imprezy i dystans 

- informacja o kategorii, w której uczestniczka bierze udział (1 lub 2)

- link do wyników online (w celu weryfikacji)

Po drugie:

Żeby zostać sklasyfikowaną w naszym Grand Prix musisz zgłosić nam udział w zawodach biegowych zaliczonych od 01 marca 2023 do 31 maja 2023! 

Po trzecie: 

Każdą imprezę, w której brałyście udział trzeba zgłosić nam mailowo w terminie maksymalnie 2 tygodni. 

Kto wygrywa?

  1. W każdej z 5 kategorii wiekowych biegaczka, która przebiegnie największą ilość kilometrów (w ramach oficjalnych imprez biegowych, w terminie od 01 marca 2023 do 31 maja 2023).
  2. Biegaczka, która w terminie od 01 marca 2023 do 31 maja 2023, weźmie udział w największej ilości zawodów biegowych.

PEŁEN REGULAMIN TUTAJ

Nagrody

Sponsorem Grand Prix biegaczki.pl jest ASICS®!

Zwyciężczynie Grand Prix otrzymają atrakcyjne nagrody:

1. W kategorii największa ilość kilometrów wybieganych w imprezach biegowych w terminie od 01.03.2023 do 31.05.2023

Zwyciężczynie Grand Prix otrzymają atrakcyjne nagrody w postaci oryginalnych butów do biegania marki ASICS, ocenianych przez biegaczy jako nr 1 pod względem wygody. Buty zapewniają maksymalny komfort, dzięki zastosowaniu zaawansowanych, najnowszych technologii. Ponadto, obuwie ASICS jest poddawane szczegółowym testom w Instytucie Sportu w japońskim Kobe.

NIMBUS2

2. W kategorii największa ilość startów w imprezach biegowych w terminie od 01.03.2023 do 31.05.2023

Odzież z najnowszej kolekcji damskiej.

Miedzy innymi wodoodporną kurtkę, która nie ogranicza ruchów podczas biegu, a także jest łatwa do spakowania. Produkty zostały wyposażone w posiadającą właściwości szybkoschnące technologię ASICS ACTIBREEZE. Odzież dodatkowo posiada elementy odblaskowe, zwiększające widoczność po zmroku.

555555

Modele, kolory, wzory i fasony nagród mogą się różnić w zaleźności od dostępności.

REGULAMIN KONKURSU TUTAJ

5

Dodaj komentarz

Komentarze (33)

  • Napisany przez Legal omepral ohne Rezept in Antwerpen, 14/06/2024 2:19pm (1 rok temu)

    Very descriptive blog, I enjoyed that a lot.
    Will there be a part 2?

  • Napisany przez проститутки вднх, 11/06/2024 1:42pm (1 rok temu)

    проститутки на проспект большевиков
    смотреть видео секс с русской проституткой проститутки нижнего дзержинска dosug анкеты на

  • Napisany przez Kde kúpiť generický lycoremin online, 19/05/2024 5:06am (1 rok temu)

    Great goods from you, man. I have take into account your stuff prior to
    and you're just too great. I really like what you have received right here, certainly like what you're saying and the way
    in which through which you say it. You are making it enjoyable and you still
    take care of to stay it wise. I can not wait to learn much more from you.
    This is actually a tremendous site.

  • Napisany przez компанияларды ағылшын тілінде біріктіру, 13/05/2024 10:58am (1 rok temu)

    Thanks very nice blog!

  • Napisany przez қатынастардағы әртүрлі құндылықтар, 27/04/2024 12:49am (1 rok temu)

    Admiring the dedication you put into your website and detailed information you present.

    It's great to come across a blog every once in a while that isn't the same unwanted rehashed information. Wonderful read!
    I've bookmarked your site and I'm including your RSS feeds to my Google account.

  • Napisany przez compra de somníferos fluorometholone en España, 07/04/2024 4:29am (1 rok temu)

    This piece of writing provides clear idea in support of
    the new people of blogging, that actually how to do running a blog.

  • Napisany przez ordenar granisetron en Bolivia, 24/02/2024 9:39am (1 rok temu)

    I know this web site gives quality depending articles or reviews
    and extra information, is there any other web site which gives such stuff in quality?

  • Napisany przez acquista gestapuran online senza ricetta a Torino, 12/01/2024 12:45am (2 lata temu)

    Hi there everybody, here every person is sharing these knowledge, therefore it's nice to read this weblog, and I used to
    pay a visit this webpage all the time.

  • Napisany przez cyclophosphamide 50 mg con o sin receta, 07/12/2023 3:27am (2 lata temu)

    Do you have a spam problem on this site; I also am a blogger, and I was
    wondering your situation; many of us have created some nice procedures and we are looking to swap methods
    with others, please shoot me an email if interested.

  • Napisany przez Medikamente in Spanien erhältlich, 26/08/2023 10:23pm (2 lata temu)

    It's amazing in support of me to have a web site, which is
    valuable in favor of my experience. thanks admin

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy