Zaloguj się:

lub  
 
 

Idealne kosmetyki na urlop aktywnej kobiety

 

autor: Katarzyna Żbikowska-Jusis, opublikowano: 16/06/2016

Lato zbliża się coraz większymi krokami. To czas na planowanie podróży i pakowanie walizek. To ostatnie bywa szczególnie utrapieniem kobiet, które zazwyczaj potrzebują wszystkiego o wiele za dużo.

Jeśli jesteś fanką biegania to wiadomo, że najpewniej zaczniesz przygotowania do urlopu od zapakowania torby z butami i ubraniami sportowymi. Świetnie, tylko, że to już jest cała wyprawka! Do tego jeszcze ubrania na co dzień i kosmetyki, bez których przecież nie da się obyć. Ręka do góry, jeśli twoja wakacyjna kosmetyczka waży tonę i przypomina bardziej walizkę niż kosmetyczkę. Znasz to? Przecież na urlopie potrzebujesz wszystkiego, czego używasz na co dzień i co zastawia półki twojej łazienki! Często też problemem staje się wybór odpowiedniego kosmetyku. Wiele kobiet nie wie na co zwracać uwagę i co wybrać, żeby pomóc, a nie zaszkodzić skórze. Tutaj dobra rada - mniej znaczy więcej.  

kosmetyki naturalne

Dlaczego kosmetyki z naturalnymi składnikami aktywnymi są lepsze?

Zdecydowanie lepiej jest kupić jeden dobrej jakości kosmetyk, który zapewni naszej skórze wszystko czego trzeba, zamiast kilku podobnych, które będą zwyczajnie kiepskie. W twojej łazience zalegają stare kosmetyki, które kupiłaś kiedyś pod wpływem chwili, bo były przecenione, ładnie pachniały albo spodobało ci się opakowanie obiecujące istne cuda? Może czas najwyższy przestać gromadzić takie rzeczy i zacząć kupować kosmetyki z umiarem i bardziej świadomie?

Na co zwracać uwagę? Przede wszystkim na skład tego czym się myjesz i smarujesz. Jeśli bowiem w składzie kremu są cztery linijki substancji, których nazw nie jesteś w stanie nawet wymówić, zastanów się kilka razy zanim to kupisz. Bo to jest chemia, która niekoniecznie służy twojej skórze. Zdecydowanie lepiej jeśli skład kosmetyki jest mniej skomplikowany.

Taka jest filozofia polskiej marki tołpa, która proponuje kosmetyki z naturalnymi składnikami aktywnymi, nie zawierające w swoim składzie sztucznych barwników, PEG-ów, silikonów, oleju parafinowego, parabenów, donorów formaldehydu ani żadnych substancji alergizujących. Dzięki temu możemy mieć pewność, że dostarczamy naszej skórze wyłącznie naturalnych substancji, które wspomagają jej pielęgnację bez skutków ubocznych. Filozofia marki tołpa idealnie wpasowuje się we współczesny trend powrotu do natury. Coraz więcej osób bowiem zaczyna przykładać wagę do składu kosmetyków i uważnie czytać etykiety. Zdecydowanie popieramy ten trend!  

zestawienie mini

Kosmetyki na podróż w wersji mini

Jak się zapakować w podróż żeby zabrać ze sobą wszystko, co niezbędne w pielęgnacji, a jednocześnie być w stanie udźwignąć walizkę? Jeszcze większy kłopot pojawia się w tym temacie kiedy wybieramy się samolotem wyłącznie z bagażem podręcznym, co jest częste w przypadku np. weekendowych wypadów za granicę. Tutaj zaczyna się przelewanie, przekładanie i kombinowanie z jak najmniejszymi opakowaniami, bo wiadomo, że tych większych nie da rady zabrać.

Tymczasem zamiast przelewać, dużo wygodniej jest kupić ulubione kosmetyki w wersji mini – zapakowane oryginalnie, dzięki czemu nie będą narażone na dostanie się do nich np. bakterii. W ofercie marki tołpa pojawił się wakacyjny zestaw mini produktów, w którym znajdziemy wszystko co jest potrzebne do pielęgnacji twarzy i ciała. Niewątpliwie dodatkowym atutem zestawu jest jego atrakcyjna cena, która nie nadwyręży naszego budżetu urlopowego.

tolpa dermo face rosacal zel 50ml

Jeśli chodzi o kosmetyki to chyba nie potrzebujemy nic więcej – oparte o naturalne składniki aktywne i przygotowane specjalnie na letnie wojaże. Dzięki temu każda nawet najbardziej aktywna kobieta będzie mogła zadbać o siebie nawet na końcu świata.  

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy