Zaloguj się:

lub  
 
 

Organizacja biegu - Jakie nagrody wybrać dla uczestników?

 

opublikowano: 05/12/2018

Biegi uliczne to specyficzne zawody sportowe, w których nie zawsze liczy się zwycięstwo, ale również sam udział i zmierzenie się ze swoimi słabościami. Dlatego organizatorzy powinni pomyśleć o tym, by nagrodzić każdego uczestnika na mecie. Świetnie sprawdzą się medale biegowe, które będą doskonałą pamiątką z imprezy.

nagrodynabieg2

Bieganie stało się na tyle popularne, że liczba imprez w całym kraju z roku na rok rośnie. Aby skusić jak największą liczbę uczestników, organizatorzy starają się skompletować jak najbardziej atrakcyjne pakiety startowe. Pomijając koszulki, gadżety, napoje izotoniczne, często najważniejsze są medale biegowe, które otrzyma każdy zawodnik przekraczający metę. Wielu organizatorów przyznaje, że liczba zapisów na zawody znacznie rośnie właśnie po ujawnieniu wzoru medalu biegowego, który potrafi zmobilizować do startu. To po prostu pamiątkowy gadżet, który sprawia zawodnikom ogromną przyjemność.

Kiedyś były to zwykłe krążki z naklejką lub prostym grawerem, a i tak cieszyły zawodników. Chodziło przede wszystkim o to, by mieć pamiątkę z pokonania danego dystansu. Z czasem oferta medali biegowych zaczęła się jednak rozrastać. Dziś organizatorzy różnych zawodów prześcigają się w pomysłach i chcą stworzyć jak najoryginalniejsze medale biegowe dla własnej imprezy. Naprzeciw nim wychodzą również firmy, które stosują coraz to nowsze technologie i sprawiają, że medale biegowe potrafią być prawdziwym dziełem sztuki.

Zadbaj o odpowiednie medale!

nagrodynabieg1

Medale biegowe dziś są symbolem sentymentalnego powrotu do imprezy czy wydarzenia i są nagrodą za cały trud włożony w przygotowania. Krążek powinien mieć swojego sportowego ducha i powinien kojarzyć się z danymi zawodami. Dlatego warto zainwestować w lepszą jakość wykonania, a nie azjatyckie gotowce, które... można kupić nawet w sklepie sportowym.

Produkcję wyjątkowych medali biegowych oferuje firma MCC Medale, która wykonuje je na specjalne zamówienie. Przez lata zdobyła ogromne doświadczenie dostarczając krążki na imprezy nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. O tym, że potrafi stworzyć doskonałe medale biegowe świadczy fakt, że w sezonie 2018 firma MCC Medale była oficjalnym dostawcą medali dla Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a jej produkty zawisły na szyjach najlepszych biegaczy (i nie tylko) w Polsce.

Dzięki nowoczesnej technologii stosowanej przez MCC Medale organizatorzy zawodów mogą zamówić doskonałe medale biegowe dla swojej imprezy. W ofercie można znaleźć tradycyjne medale w kształcie koła lub innej figury. Istnieje jednak również możliwość stworzenia medali biegowych w nieregularnych i oryginalnych kształtach. Jeśli klient będzie sobie życzył, poszczególne elementy krążka można pokryć również specjalnymi emaliami dedykowanymi do produkcji medali biegowych.

Kolory medali

Medale biegowe wykonywane są w trzech najpopularniejszych kolorach: antycznego złota, antycznego srebra oraz antycznego brązu, czyli tych, które nawiązują do miejsc zajmowanych na podium. Nie będzie jednak problemu z produkcją medali w innych kolorach: zarówno błyszczących, jak i matowych.

Warto też pomyśleć o odpowiedniej personalizacji medali biegowych. Można na nich umieścić nazwę i datę imprezy, naklejkę 3D oraz dodać specjalną szarfę z logotypami sponsorów lub innymi informacjami na temat imprezy. MCC Medale oferuje również możliwość grawerowania na miejscu zawodów, a na medalu można pozostawić miejsce m.in. na czas zawodnika, który będzie miał niezwykłą pamiątkę na przykład pobicia rekordu życiowego.

Ostateczny projekt, który może być stworzony również przez grafika MCC Medale, zawsze jest akceptowany przez klienta. MCC Medale bez problemu przyjmuje też mniejsze zlecenia - nawet od 30 sztuk, dzięki czemu oferta firmy kierowana jest nie tylko do organizatorów dużych, renomowanych imprez, ale też mniejszych wydarzeń lokalnych. Więcej informacji można znaleźć na stronie MCC Medale.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy