Zaloguj się:

lub  
 
 

LOCO SPORT - KONKURS

 

opublikowano: 05/07/2019

Loco po hiszpańsku znaczy „szalony”. Bądź loco i zdobądź iście szalone nagrody! 

W ciągu 3 dni na grupie „Biegaczki” powiązanej z portalem biegaczki.pl należy wstawić LOCO zdjęcie i oznaczyć je hashtagami  #locosport #locoteam oraz #konkursloco Interpretacja LOCO dowolna :)

Czas start! Na zgłoszenia czekamy do 7 lipca do 23:59!

 

Wśród dziewczyn, które wstawią zdjęcia wybierzemy 3 dziewczyny, które będą mogły wybrać sobie dowolne leginsy marki LOCO SPORT.

 KONKURS

 

Szczegółowy REGULAMIN KONKURSU:

 

§ 1

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.  Organizatorem Konkursu LOCO 2019 (zwanego dalej Konkursem) jest portal www.biegaczki.pl (zwany dalej Organizatorem) 

2. Sponsorem nagrody w konkursie jest właściciel marki loco sport - (Zwany dalej Sponsorem)

3. Za przebieg Konkursu wyłączną odpowiedzialność ponosi Organizator, natomiast Sponsor  jest jedynie fundatorem nagród w konkursie.

4. Konkurs zaczyna się dnia 05.07.2019 a kończy 07.07.2019 o 23:59 

5. Zwyciężczynie Konkursu zostaną ogłoszone w grupie „Biegaczki” na Facebooku i/lub w  aKTUALNOŚCIACH  na serwisie www.biegaczki.pl. Informacja o zwycięstwie zostanie wysłana przez Facebooka/ Messangera do osób, które zostaną wyróżnione w Konkursie. 

6. Nagrody dostarczy Sponsor konkursu na adresy podane przez Zwyciężczynie. 

7. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową ani loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

8. Biorąc udział w konkursiekażda Uczestniczka wyraża zgodę na przetwaranie swoich danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenie konkursu oraz dostarczenia nagród (imię, nazwiski, adres korespondencyjny, telefon), a także na publikację przesłanych zdjęć we wszystkich mediach należących do Organizatora (serwis biegaczki.pl, Funpage Facebook biegaczki.pl, grupa facebook „Biegaczki”, „Triathlonistki” oraz instagram biegaczki.pl. 

 

 

§ 2

WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. W Konkursie może wziąć udział każda kobieta (zwana dalej Uczestniczką), która zapoznała się z niniejszym regulaminem i go zaakceptowała. Uczestniczką nie może być żadna osoba, która jest pracownikiem Organizatora, należy do najbliższych członków jego rodziny, lub jest osobą/podmiotem bezpośrednio uczestniczącą w organizacji i przygotowaniu Konkursu.

2. Przedmiotem Konkursu jest wtawienie na grupie Biegaczki LOCO zdjęcie i oznaczenie go hashtagami #locosport #locoteam oraz #konkursloco 

Interpretacja LOCO dowolna :)

3. Jury w konkursie stanowić będzie ekipa serwisu biegaczki.pl oraz Sponsora – marki loco.

4. Nagrody otrzymają autorki 3 najfajniejszych zdjęć

5. Nagrody w konkursie stanowią legginsy LOCO. Zwyciężczynie Konkursu będą mogły wybrać rozmiar oraz wzór legginsów (spośród dostępnych)

7. Zwyciężczynie konkursu zobowiązanesą podać Organizatorowi lub Sponsorowi dane niezbędne do dostarczenia nagród.

8. Zwyciężczyniom Konkursu nie przysługuje prawo wymiany nagrody na nagrodę innego rodzaju.

9. Wygrane w Konkursie nagrody są wolne od podatku.

 

Postanowienia końcowe

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez osoby trzecie lub przez innych Uczestników nieprawdziwych i/lub niepełnych informacji o Konkursie oraz za ewentualne szkody powstałe w wyniku otrzymania powyższych informacji.   

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy