Zaloguj się:

lub  
Poznań
 
 

PKO Festiwal Biegowy – wielkie święto biegaczy!

 

opublikowano: 19/09/2017

Krynica-Zdrój: Już po raz ósmy biegacze przejęli uzdrowisko. Przez trzy dni ponad 9 tys. razy meldowali się na mecie PKO Festiwalu Biegowego.

Z ponad 30 biegami i marszami nordic walking w programie, strefami aktywności, wykładami i warsztatami, koncertami, krynicka impreza to najwszechstronniejsze wydarzenie sportowe w Polsce. Dedykowane dzieciom, amatorom i profesjonalistom, w każdy pierszy pełny weekend września angażuje całe rodziny. Na Festiwal przyjeżdżają z najdalszych zakątków Polski i zagranicy – USA, Meksyku, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Kenii, Ukrainy.  

 FB01

Dla każdego...

W Krynicy najchętniej biega się na 10 km. Życiową Dziesiątkę ukończyło tym razem blisko 1,4 tys. osób. Na szybkiej, bo opadającej na całej długości trasie z Krynicy do Muszyny pasjonującą walkę z Kenijczykami stoczył Szymon Kulka, szesnasty zawodnik Mistrzostw Europy w półmaratonie. Ustapił tylko Nelsonowi Cherutichowi, ale zebrał największe brawa od kibiców. – Tasowaliśmy się z Kenijczykami, wygrał ten, który biegł trzeci - zachował najwięcej sił. Przegrałem tylko troszkę, przyjdzie czas, że ja będę górą – relacjonował policjant z Ropy, który ze względu na służbę  swoją zasłużoną nagrodę w Krynicy odebrał nieco wcześniej niż rywale. Ale wrócił na deptak w niedzielę, tym razem w roli kibica.

FB04

Stukilometrowy Bieg 7 Dolin, najdłuższy z dystansów Wyszehradzkiego Ultramaratonu im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego był popisem Bartosza Gorczycy i Magdaleny Łączak. Bartosz w pięknym stylu wyrównał prywatne rachunki z trasą, wyprzedzając aż o pół godziny Litwina Modestasa Bacysa. Magdalena była trzecia wśród wszystkich 670 osób, które o 3 nad ranem w sobotni poranek ruszyły z krynickiego deptaka! To już czwarte zwycięstwo Łączak w Krynicy. - To był piękny dzień i wszystko mi sprzyjało. W górach było po prostu cudownie – relacjonowała zwyciężczyni. - Mężczyźni ruszyli wolno, więc ja ruszyłam szybko – tłumaczyła. Bieg w Beskidzie Sądeckim ukończył też Sławomir Kmak, dyrektor SPZOZ Szpital im. dr. J. Dietla w Krynicy-Zdroju. Zaczął biegać 2,5 roku temu, od razu postawił na góry, bo nie lubi „uklepywać asfaltu”. W Krynicy, bo „jakże gdzie indziej” zaliczył pierwsze 100 km w karierze. Zajęło mu to 14 godzin 13 minut i 53 sekundy.

W TAURON Ultramratonie 64 km, rozgrywanym w nietypowej, ale atrakcyjnej formule startu indywidualnego (na kształt kolarskiej „czasówki”), triumfowali Miłosz Szczęśniewski i Martyna Kantor. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki – aż sześć zawodniczek pobiegło szybciej niż dotychczasowy rekord trasy! W 2,6-kilometrowym, ale bardzo stromym podejściu na szczyt w Biegu Jaworzynę najlepiej poradzili sobie Dominika Wiśniewska-Ulfik i Zbigniew Jaworski. Ponad 700 metrów w pionie można było też pokonać z kijami nordic walking. Najlepsi otrzymali medale Mistrzostw Polski w formule Hill.

FB06

W 17-kilometrowym Runek Run pobiegł Marszałek Senatu Stanisław Karczewski, znany z zamiłowania do aktywności fizycznej. – To był mój pierwszy bieg w górach i pierwszy na tak długim dystansie. Wyzwanie było spore, ale dobiegłem do mety, z czego jestem bardzo zadowolony. I to chyba w nienajgorszym czasie, także w przyszłym roku chyba znów trzeba będzie tu przyjechać. Na pewno trzeba się dobrze przygotować – skomentował swój występ Marszałek Karczewski (245. miejsce na 726. uczestników, czas 2:42:55). Osobiście wręczył nagrody najlepszych „góralom” w Krynicy.

 

Sportową klasę potwierdziła Patrycja Bereznowska. Mistrzyni i rekordzistka świata w biegu 24-godzinnym (259,991 km), wygrywając najtrudniejszą konkurencję Festiwalu - Iron Run. To biegowa etapówka, z 9 startami przez wszystkie 3 dni imprezy, morderczą walką z własnymi słabościami. - Trzeba podejść do tego (startu) z respektem. Iron Run na pewno nie jest łatwy. Powiedziałabym, że nawet dłuższy dystans, ale ciurkiem, jest łatwiejszy. Wygląda na to, że przerwy na odpoczynek wcale tak bardzo nie pomagają - powiedziała triumfatorka. Wśród mężczyzn wygrywali Artur Jendrych (do 40 lat) Radosław Ślaski (41 lat i powyżej). W sumie do mety dotarło tylko 2/3 uczestników tej konkurencji.

 FB05

W Krynicy swój 49. bieg na dystansie 42,195 km - Koral Maraton - ukończył prof. Grzegorz W. Kołodko. Bieg wygrali Kenijczycy Kimutai Willy Kori i Hellen Kimutai, a rywalizacja miała wymiar charytatywny – biegacze przylączyli się do akcji pomocy 6-letniej Alicji, która choruje na mukowiscydozę, oraz 23-letniemu Matuszowi, który od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe. Pomagali też uczestnicy Biegu Nocnego 7 km – 6-miesieczna Ala, cierpi na rzadką, nieuleczalną chorobę Canavan (zwyrodnienie gąbczaste układu nerwowego). Fundacja PKO Banku Polskiego – sponsora tytularnego imprezy - przekaże darowiznę dla wszystkich trzech osób.

 

Biegali i edukowali

Edukacyjne akcje dotyczące aktywości ruchowej diabetyków oraz dawstwa szpiku kostnego, towarzyszyły zmaganiom na 1 i 3 km na krynickim deptaku. Wolontariusze Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą i Fundacji DKMS wraz z organizatorami podkreślali, że nie trzeba wiele by ratować zdrowie – nie tylko swoje. Z kolei seniorzy przeganiali zawał” w dedykowanym marszu na 2 km. – Rehabilitacja to proces długotrwały dlatego ćwiczenia należy rozpoczynać powoli, z małymi obciążeniami. Stopniowo można zwiększać intensywność treningu, ale trzeba robić to płynnie a nie skokowo. Najlepiej zacząć od spacerów czy pływania. Należy przy tym pamiętać o odpoczynku i i minimum 6-7 godzinach snu – wyjaśniali uczestnikom marszo przedstawiciele Fundacji Cardiovascular, współgospodarza tej części 8. PKO Festiwalu Biegowego. Podkreślali, że umiarkowany ok. 30 minutowy trening jest wystarczającym aby zapobiegać powikłaniom po zawale, a nordic walking to jedna z najlepszych tego typu katynowścu. Czyli przez ruch do zdrowia.

 FB03

Lekcji zdrowia było więcej. Gdy członkowie fundacji Udar Mózgu z festiwalowej sceny mówili, że uraz nie dotyczy jedynie osób starszych, z osób zgromadzonych przed sceną wystąpiła młoda kobieta. – W wieku 28 lat miałam udar niedokrwienny, czyli zawał prawej tętnicy mózgu – powiedziała, wywołując niemałe poruszenie. – Udar pojawił się u mnie ze względu na bardzo duży stres – zaznaczyła ku przestrodze.

 

W uzdrowisku biegano także dla zabawy. Pomysłowość uczestników Biegu Przebierańców wskoczyła o jeden poziom wyżej, a na scenie stanęła grupa wprost wyciągnięta z krainy Oz - Dorotka, Strach na Wróble, Blaszany Drwal, Tchórzliwy Lew i piesek Toto. Dla drużyny Wojciech, Klaudia i Filip Król oraz Anna Podobińska to już trzecia wygrana w Krynicy w ciągu ostatnich czterech lat. Po raz kolejny zachwyciła Anna Sołtysik z Krynicy, ujmując jurorów biegu strojem CP3O z Gwiezdnych Wojen. – Dlaczego lubię biegać w przebraniu? Żeby w tej pogoni za życiówkami nie zwariować i dać upust fantazji – podkreśliła. 

 

Bieg Kobiet na pomarańczowo klubowymi koszulkami zabarwiła Miechowiska Grupa Biegowa. – Czekamy cały rok na to, żeby pobiegać w Krynicy. Jak zawsze jest piękna pogoda, jak na zamówienie. Ktoś chyba ustala z górą jakieś warunki. Jest naprawdę ekstra! – mówiła mówiła z uśmiechem jedna z członkiń grupy z Bytomia.

 

Największe emocje przeżywali mali uczestnicy Biegów Dzieci na 600 i 300 m. I ich rodzice. Wielu maluchów zdobyło swój pierwszy medal biegowy. Ale były i takie, które już treniją pod okiem profesjonalistów. Najszybszą 8-latką została Karolina Zięba, która na mecie zjawiła się z dużą przewagą nad kolejnymi dziewczynkami. Nic dziwnego: – Trenuję w klubie już trzy lata – powiedziała nam po odbiorze medalu. – Chciałam wygrać, udało się, ale ciężko było, tak dziewczyny wystrzeliły bardzo szybko – opowiadała.

 FB02

Gwiazdy w Krynicy

Gośćmi imprezy byli m.in. dakarowiec Rafał Sonik oraz gwiazdy biegu na 800m – Joanna Jóźwik i Angelika Cichocka. Sonik to szef Stowarzyszenia Czyste Tatry, w Krynicy mówił o śmieceniu na szlakach. - Wstydźmy się! - stwierdził na wstępie. Sam wielokrotnie zbierał szkła na mazurskiej plaży czy w Tatrach. I postanowił coś z tym zrobić. W czasie dwóch edycji akcji wolontariusze Czystych Tatr zebrali niemal 2,5 tony śmieci. W ostatniej - 250 kg. - Wszystko to co znalezliśmy w tatrach przez te 6 lat to zgroza. Śmiecenie to obciach - mówił gość krynickiej imprezy.

 

Joanna Jóźwik przeprowadziła rozgrzewkę dla dzieci z małopolskich szkół, rywalizujących w dedykowanym im biegu. Pojawienie się na scenie znanej biegaczki wywołało euforię wśród małych biegaczy. – Było bardzo fajnie. Dzieci są super, chętnie odpowiadają na pytania i widać, że są mocno zajarani sportem. Fajnie poczuć tę młodą energię – mówiła tuż po swoim debiucie w roli trenerki. O udanych startach na Mistrzostwach Śwaita w Londynie - szósta na 800 m, siódma na 1500 m - i początkach biegowaej kariery mówiła w Krynicy Angelika Cichocka.  – Moje pierwsze zgrupowanie było u cioci i każdego dnia kończyło się z różańcem na kolanach. Taka wierząca była – wspominała.

 

„Jak zostać trójkołamaczem”, czyli złamać 3 godziny w biegu maratońskim, mówił na Forum Sport, Zdrowie, Pieniądze guru polskich biegaczy - Jerzy Skarżyński. Podkreślił, że do niedawna „Krynica była mekką polskich maratończyków, a dziś jest mekką polskich biegaczy”. Tych drugich jest znacznie więcej – mówił Skarżyński. Za sprawą spotkania z legendarnym Janem Hurukiem wróciły czasy, gdy Polak stawał na podium najbardziej prestiżowych maratonów świata (drugie i trzecie miejsce w Londynie, czwarte na Mistrzostwach Świata). Sporo miejsca w programie FSZP poświęcono zdrowiu – z biegaczami spotkali się lekarze Centrum Medycznego ORTOTOP i GAJDA MED.

 

Świecą przykładem

Jak Festiwal, to i muzyka. Na krynickiej scenie zaprezentowali się m.in. Jacek MEZO Mejer, najszybszy biegacz wśród muzyków i najlepszy muzyk wśród biegaczy (maratońska życiówka 2:48:32) oraz znana z tlewizyjnych talent show Megitza. Widownię zachwyciła Kruca Banda, łącząca muzykę ludową z nowoczesną biesiadą.

 FB07

Festiwalowe targi EXPO odwiedziło ponad 15 tys. osób, a Strefę Dzieci „niespotykane dotąd tłumy” - jak wyjaśniają organizatorzy imprezy. Mali uczestnicy Festiwalu uczyli się jak powstają animowane filmy, malowali, wycinali, zbierali punkty za aktywność. Organizatorzy wręczyli ponad 200 nagród. A propos... Pula nagród tegorocznej edycji Festiwalu Biegowego przekroczyła 500 tys. zł. Uhonorowano ponad 600 osób. Jeden z biegaczy odjęchał z Krynicy nowiutkim samochodem. – Nie do uwierzenia – mówił tuż po przekaaniu kluczyków Zdzisława Bończyk z Rybnika. Wystartował w Koral Maratonie (5.00:46) i Życiowej Dziesiątce (1.07:12). Udział w imprezie był dla niego doskonałą okazją do spędzenia czasu razem z najbliższymi.

 

Samochód - nagrodę główną festiwalu - ufundowało Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów Koral. Koral z Festiwalem Biegowym jest od samego początku. To przykładny związek sponsora i organizatora.

 

Mariusz Jurek, dyrektor generalny PPL Koral: - Już od momentu jak pan Zygmunt Berdychowski (przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego, pomysłodawca Festiwalu Biegowego – red.) wpadł na pomysł festiwalu, mógł liczyć na nasze wsparcie. Pomagaliśmy mu w rozwiązywaniu pierwszych problemów związanych z organizowaniem wydarzenia. Kiedy tylko pojawiła się propozycja, właściciele firmy Koral bardzo szybko podjęli decyzję. Spodobała im się idea czystego sportu, rywalizacji fair play. Każdy ma te same warunki i ten sam dystans do pokonania. Z roku na rok rośnie liczba uczestników i wielbicieli, co też podoba się nam jako sponsorowi. Okazało się, że Festiwal Biegowy trafił idealnie, bo w ciągu tych ostatnich siedmiu lat bieganie zrobiło się niezwykle popularne. Organizatorzy mieli wielkie wyczucie boomu na aktywność sportową Polaków. Z wielką przyjemnością współpracujemy i wspieramy Festiwal.

 FB08

Koral to jeden z najważniejszych, ale i jeden z kilkudziesięciu partnerów imprezy. Organizatorzy zapewnili uczestnikom m.in. 300 kg suszonych moreli, 960 kg arbuzów, 1700 kg pomarańczy, 2 tony bananów, 8 tysięcy batonów energetycznych, 40 tys. butelek wody, ponad 20 tys. litrów izotnika, ponad 25 tys. butelek wody. Biegacze zjedli też ponad 50 kg soli, którą wypłukali z organizmu podczas wysiłku. Przy współpracy z Polską Agencją Antydopingową POLADA przeprowadzono kilkanście kontroli na obecność zakazanych środków. To wciąż rzadki obrazek w biegach masowych w Polsce, ale pożądany przez środowisko biegowe.

 

–  Impreza się rozrasta, a my staramy się spełniać oczekiwania biegaczy. Dziękujemy za ósmą edycję, już zapraszamy za rok. Na początku października ruszamy z zapisami – zachęca Anna Czerwińska, Prezes Fundacji Festiwal Biegów, organizatora krynickiego festiwalu.

 

Wyniki nieoficjalne imprezy: >>http://bit.ly/2fcNRq5 (oficjalne po trzymaniu protokołu z badań antydopingowych)

Zdjęcia – bezpośredni link do pobrania: >> https://we.tl/3C52nV4O72

Partner tytularny 8. PKO Festiwalu Biegowego:  PKO Bank Polski

Sponsor tytularny Ultramaratonu 64 km: Tauron Polska Energia

 

Parnter maratonu: Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów „Koral”

Parnter Półmaratonu: Konspol

Parnterzy Biegu 7 Dolin 34 km: MASSSPOL, NEWAG

Parnter Runek Run: Cechini Muszyna

Partnerzy Życiowej Dziesiątki: WIŚNIOWSKI, Muszynianka, Miasto i Gmina Muszyna

Oficjalny Izotonik Biegu 7 Dolin: 4 MOVE

Partnerzy Pasta Party: Lubellla, Łowicz

 

Partnerzy imprezy:

Małopolska, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Krynica-Zdrój, Uzdrowisko – Żegiestów, MOSIR w Krynicy-Zdroju, NEWAG, SAGE, Veroni Active Bakalland S.A., Buff, Brubeck, Dextro Energy, Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, Honey Stinger Krajowa Federacja Hodowców Drobiu i Producentów Jaj, BeBrave Group Sp. z o.o., PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu,  Magical Shoes Gmina Gorlice, Stowarzyszenie Korzenie i skrzydła, ledhq.pl - latarki ledlenser, DKMS Himal Sport, Miiego, Nordic , Salomon, HOKA ONE ONE, Under Armour, W&W S.C - Strefa regeneracji, Wydawnictwo Galaktyka, Jabra ARTRO-MED,  KatalogMarzeń.pl, Salming, Powiat BocheńskiGmina Chełmiec Piwniczna ZdrójGmina Biecz, Miasto Grybów, Szkoła Podstawowa w Andrzejówce, Szkoła Podstawowa w Kadczy, Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej w Tyliczu, Szkoła Podstawowa w Wysokiem, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Krużlowej Wyżnej

 

Hotele:

Energetyk, Hotel SPA DR IRENA ERIS, Geovita S. A., Piastun, Hajduczek, Słotwiny Arena, Hotel Perła Południa, Willa Boży Dar

 

Partnerzy medialni imprezy:

Rzeczpospolita, Telwizja Polska S.A, TVP Info, TVP Sport, Przegląd Sportowy, WP SportoweFakty, Gość Niedzielny, Sieci, Men's Health, Runner's World, WPROST, DoRzeczy, Polish Market, Manager MBA, Newton Media, MaratonyPolskie.pl, CzasnaBieganie.pl, Kingrunner.com, Kingrunnet Trail, Kingrunner Ultra, Biegaczki.pl, Maluchy.pl, Sadeczanin.info

 

Fundacja „Festiwal Biegów”

Dodaj komentarz

Komentarze (18)

 • Napisany przez Morning BlowJob Indian Porn Video, 21/09/2022 4:34am (7 dni temu)

  1 year ago 23:00 TXXX roberta gemma. 2 weeks ago 28:18 ProPorn big
  ass, anal, threesome, wife, shower. 2 years ago 20:18 Analdin italian, milf.
  1 year ago 28:31 Upornia hairy. 2 years ago 50:56 Upornia cheating,
  husband. 6 months ago 29:36 MatureTubeHere roberta gemma.

  2 years ago 27:04 TXXX italian.

 • Napisany przez Video Dolly Leigh Uncensored Full Mp4, 20/09/2022 1:14pm (8 dni temu)

  Edinilen bilgiye göre, Bursa'nın Keles ilçesinde 3 gün önce evinden çıkan ve geri
  dönmeyen 76 yaşındaki Firdevs Bayram'dan mutlu haber bugün geldi.
  3 gündür jandarma, AFAD, NAK, ANDA, İnegöl Arama Kurtarma ekiplerince her yerde
  aranan Firdevs Bayram'a 3 gün sonra ormanlık alanda sağ salim ulaşıldı.

 • Napisany przez genç bdsm yumruklama, 05/09/2022 12:13am (23 dni temu)

  7 hours ago Sporcu çamaşırı giyen çoğu erkek.
  okey Aynı gün kargo. arıyorsun. deposit betting Brezilyalı kadın dansçı üzerinde tanga külot örneği.

 • Napisany przez Kup teraz levoxyl floryda, 12/08/2022 11:13pm (2 miesiące temu)

  Woah! I'm really loving the template/theme of this site. It's simple, yet effective.

  A lot of times it's very difficult to get that "perfect balance"
  between user friendliness and visual appeal.
  I must say that you've done a amazing job with this. Additionally, the blog loads
  super quick for me on Chrome. Outstanding Blog!

 • Napisany przez Can you take vitamin c while taking levothyroxine, 04/08/2022 7:52pm (2 miesiące temu)

  Born in Sinop/Turkey in 1942, graduated in 1964 from Ankara University, Faculty
  of Agriculture. He has earn his Ph D. degree
  at Munich Technical University in 1972 on "barley breeding" and
  started to work in TUBITAK (Turkish Scientificand Technical Research
  Council) and later joined to Ege University in 1973.

 • Napisany przez Çirkin yaşlı adam porno, 01/08/2022 8:30am (2 miesiące temu)

  Kayin annesini sikiyor porno vıdeolarını ücretsiz izle.

  kayin annesini sikiyor sikiş filmleri oYoH ile izlenir,
  kesintisiz seks merkezi. OY KATEGORİLER VIDEO ARA. Kayin Annesini Sikiyor porno izle.
  6:45. WANKZ Adam Çok Ateşli üvey annesini Sikiyor!

 • Napisany przez ErickHoumb, 29/06/2022 10:30pm (3 miesiące temu)

  Газовые счётчики, счётчики воды и
  <a href=https://eurogaz.su>газового оборудования</a>. Продавец электрических приборов еврогаз.

 • Napisany przez DanielAmepe, 15/04/2022 1:35pm (6 miesiące temu)

  <a href=http://lratvakan.com/news/991497.html>http://lratvakan.com/news/991497.html</a>

 • Napisany przez posizionamento siti web brescia, 08/10/2021 1:11pm (12 miesiące temu)

  Non è la scelta indicata ѕul lungo periodo perché
  dopo un'attenta analisi ti accorgerai сhe i costi
  sono maggiori dei guadagni.

 • Napisany przez Davidbig, 09/06/2021 1:27pm (1 rok temu)

  Кориолисовые сенсоры Micro Motion® серии F предназначены для высокоточных измерений массового расхода, объемного расхода, а также для измерения плотности. Приборы серии F выпускаются с гладким покрытием, которое обеспечивает удобство очистки; кроме того, все сенсоры серии F могут быть установлены с возможностью самодренирования.
  <a href=https://neftel.ru/rashodomer-micro-motion><img src="http://dfc-co.com/wp-content/uploads/2018/04/48-1.jpg"></a>
  Наилучшее качество измерений расхода и плотности обеспечивается компактным, дренируемым расходомером
  • Высокая чувствительность при компактном дизайне позволяет увеличить надежность технологического контроля
  • Легко очищаемая самодренируемая конструкция позволяет осуществлять быструю замену рабочей среды Широкий диапазон областей применения • Использование совместно с преобразователем FMT для систем дозирования
  • Для упрощения установки возможно использование новой 2-х проводной схемы питания по токовой петле
  • Возможность использования модуля беспроводной связи Wireless THUM™, PROFIBUS-DP и DeviceNet™ протоколов для повышения эксплуатационной гибкости
  • Детали изготовлены из нержавеющей стали либо из никелевых сплавов, а также исполнение для работы на высоких температурах и давлениях Превосходная надежность и безопасность
  • Доступна диагностика Smart Meter Verification для быстрой и полной проверки характеристик измерительного прибора без прерывания технологического процесса

  Кориолисовые расходомеры Micro Motion производства Emerson Process Management используются для широкого диапазона задач, они подходят для измерения сверхмалых и сверхбольших расходов. Приборы Micro Motion применяются для криогенных, санитарных, высокотемпературных приложений, в том числе для работы на высоком давлении. Для обеспечения совместимости с технологическими средами, компоненты сенсоров компании Micro Motion, контактирующие с измеряемой средой, могут изготавливаться из различных материалов. В настоящее время приборы компании Micro Motion являются непревзойденными по простоте установки и эксплуатационной гибкости благодаря возможности двухпроводного подключения к промышленным сетям.

  Кориолисовые расходомеры. Кориолисовые расходомеры обладают значительными преимуществами по сравнению с традиционными объемными расходомерами.
  Кориолисовые расходомеры:
  • Обеспечивают точные и воспроизводимые измерения в широком диапазоне расходов и условий технологического процесса.
  • Осуществляют прямое измерение массового расхода и плотности, а также измерение объёмного расхода и температуры; все измерения выполняются одним прибором.
  • Не имеют движущихся частей, что приводит к минимизации эксплуатационных расходов.
  • Не требуют прямолинейных участков трубопровода или установки устройств для выпрямления потока, что приводит к упрощению и удешевлению монтажа.
  • Предоставляют возможность расширенной диагностики как самого расходомера, так и технологического процесса.

  Кориолисовые сенсоры Micro Motion серии F.

  Cенсоры расхода Micro Motion серии F имеют компактное исполнение, что позволяет размещать их в ограниченном пространстве; в то же время обеспечивается высочайшая точность измерений расхода и плотности практически для всех задач, включающих перекачку жидких или газообразных сред. С сенсорами серии F можно забыть о дорогих повторных калибровках; для серии F достаточно одной калибровки, которая подходит для всех случаев измерения потоков жидкостей, газов и смесей. При конструировании каждого сенсора серии F компания Micro Motion использует весь свой накопленный опыт в данной области. Детали сенсоров серии F, контактирующие с рабочей средой, могут быть изготовлены из нержавеющей стали, либо из никелевых сплавов; это позволяет выбрать детали, материал которых наиболее совместим с рабочей средой. Отдельные модели серии F доступны в исполнениях для работ при высоких температурах и давлениях.

  Купить с доставкой расходомер Micro Motion можно <a href=https://neftel.ru/rashodomer-micro-motion>neftel.ru/rashodomer-micro-motion</a>

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy