Zaloguj się:

lub  
Bursztynowy
 
 

Opaski IVYBANDS [TEST i Konkurs]

 

autor: Katarzyna Żbikowska-Jusis, opublikowano: 18/05/2016

Co zrobić z włosami na czas treningu? To pytanie, choć na pierwszy rzut oka może wydawać się banalne, wielu kobietom przysparza wiele problemów. Niby takie oczywiste - spiąć, związać tak, żeby nie przeszkadzały. Tylko, że łatwiej powiedzieć, a znacznie trudniej zrobić! Po pierwsze, nie każda z nas ma długie włosy, które wystarczy związać w kucyk czy warkocz i zapomnieć o sprawie. Po drugie, nawet długie włosy związane na czas treningu mogą sprawiać kłopot. Jeśli próbowałaś kiedyś przez godzinę rozczesać długie splątane przez wiatr i wilgoć włosy to z pewnością wiesz o czym mowa! Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze kwetia wyglądu - żadna z nas nie chce przecież "straszyć" fryzurą nawet, jeśli mamy spory dystans do swojego wyglądu podczas sportowych aktywności. 

Dla długich włosów najpraktyczniejszy jest zawsze warkocz. W kitce włosy mogą się plątać, szczególnie kiedy są cienkie i podatne na pierzenie się. Zdecydowanie bezpieczniej jest je spleść i dodatkowo przytrzymać tak, aby nie spadały na oczy. Krótkie włosy bywają jeszcze trudniejsze do ujarzmienia. Przy intenstywnym wysiłku naprawdę łatwo o wygląd pt. "każdy włos w inną stronę". Z pomocą przychodzą spinki i oczywiście opaski.

Tym razem miałyśmy okazję przetestować nowość, przygotowaną specjalnie dla aktywnych kobiet - opaski Ivybands. Producent chwali się, że są to innowacyjne opaski, które się nie ześlizgują, nie ciągną włosów i trzymają fryzurę w ryzach nawet podczas najbardziej intensywnych treningów. 

ivybands1ivybands2

Jak jest naprawdę? Opaski faktycznie bardzo dobrze trzymają się w miejcu, dzięki czemu podczas biegu nie trzeba się martwić, że będziemy mieć włosy na twarzy. Co więcej, opaski Ivybands występują w najróżniejzych wzorach i kolorach, zatem bez problemu można dopasować opaskę do każdego stroju biegowego. Jesteśmy zdeydowanie na "tak" i polecamy wszystkim dziewczynom, które lubią podczas treningu mieć włosy ciasno spięte. 

 ivybands3

Więcej o Ivy Bands na Funpage facebook:  https://www.facebook.com/ivybandspl/

UWAGA KONKURS

Chcesz wypróbować opaskę IvyBands? Weź udział w konkursie i wygraj jedną z 5-u kolorowych opasek do włosów. Co trzeba zrobić?

Wyślij nam zdjęcie z propozycją swojej fryzury na trening.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: konkurs@biegaczki.pl do 5 czerwca 2016.  

Nagrodzimy 5 najciekawszych naszym zdaniem zdjęć. Będźcie kreatywne:)

Wyniki konkursu ogłosimy w Aktualnościach na serwisie www.biegaczki.pl do 10 czerwca.

UWAGA! Biorąc udział w konkursie każda uczestniczka wyraża zgodę na publikację nadesłanego zdjęcia na łamach portalu www.biegaczki.pl oraz na funpage Facebbok biegaczki.pl oraz oświadcza, że żadna osoba trzecia nie będzie miała roszczeń do nadesłanych zdjęć. 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

  • Napisany przez Kaja, 14/09/2017 1:47pm (2 lata temu)

    Dla mnie sprawdzają się tylko szerokie opaski - https://dodatkowo.com.pl/pl/c/Opaski-do-wlosow-fitness/1
    Mam gęste, ciężkie włosy. Taka alternatywa.

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy