Zaloguj się:

lub  
BIEG FABRYKANTA
 
 

WYSTARTOWAŁA REJESTRACJA NA WINGS FOR LIFE WORLD RUN

 

opublikowano: 04/10/2018

TO JUŻ TRADYCJA, POLSKA GOSPODARZEM PO RAZ SZÓSTY

Pora zapisać się na Światowy Bieg Wings for Life. Dołącz do globalnego ruchu i zostań jednym z setek tysięcy uczestników jednoczących się w biegu dla tych, którzy biec nie mogą. Polacy upodobali sobie nietypowy format imprezy z ruchomą linią mety i 5 maja 2019 po raz szósty rozpoczną ucieczkę przed Samochodem Pościgowym. Zapewnij sobie miejsce w Poznaniu lub w innej dogodnej lokalizacji. Zapisz się na www.wingsforlifeworldrun.com

Uciekaj przed Samochodem Pocigowym ruchoma meta fot. Lukas Nazdraczew

100% opłat startowych i datków przekazanych zostanie na rzecz fundacji Wings for Life szukającej metod leczenia urazów rdzenia kręgowego. Fundacja sfinansowała już 191 projektów badawczych. Ponad pół miliona osób pobiegło już w poprzednich pięciu edycjach, aby wesprzeć przełomowe badania. Polacy uczestniczą w imprezie od samego początku, licznie i z sukcesami.

Unikalny format nie zakłada dążenia do mety. To meta goni uczestników, dzięki czemu wystartować może dosłownie każdy - zarówno początkujący biegacz, jak i światowej sławy sportowiec. Podczas zeszłej odsłony imprezy Samochód Pościgowy w Poznaniu prowadził Adam Małysz, a na trasie można było spotkać znane osobistości ze świata sportu, min.: Joannę Jóźwik, Monikę Pyrek, Jerzego Skarżyńskiego, Andrzeja Bargiela, Przemka Pawlickiego, czy Jakuba Przygońskiego.

Najważniejsze informacje dotyczące 6. edycji Wings for Life World Run:

  • Formularz rejestracyjny otwarto 3 paźdzernika, o godz. 13:00
  • 6. edycja Wings for Life World Run odbędzie się 5 maja 2019 r.
  • Limit miejsc na bieg w Poznaniu wynosi 8000
  • Zapisy na stronie www.wingsforlifeworldrun.com

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy