Zaloguj się:

lub  
BIEG FABRYKANTA
 
 

W 2019 roku przebiegnę maraton! Zrób to i pomóż dzieciom!

 

opublikowano: 09/01/2019

Korzyści z biegania jest bardzo wiele, wiedzą o tym wszyscy biegający. Nie wszyscy jednak wiedzą, że może być ich jeszcze więcej – można biegać i pomagać innym.

Weź udział w Półmaratonie Warszawskim. Pobiegnij dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę i wesprzyj Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111!  

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje) od ponad 27 lat dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności i podmiotowości.

Od kilku lat można wesprzeć naszą działalność poprzez charytatywny start w maratonach i półmaratonach warszawskich, w ramach akcji #BiegamDobrze. Jej organizatorem jest Fundacja „Maraton Warszawski”, a beneficjentami organizacje charytatywne, w tym nasza. 

Chcielibyśmy zaprosić jak największą liczbę biegaczek i biegaczy na najbliższy 14. Półmaraton Warszawski już 31 marca 2019 r.! 

 PM midi

Co zrobić, by wesprzeć działania naszej fundacji i dać dzieciom siłę? 

  1. Zarejestruj się w 14. Półmaratonie Warszawskim w charytatywnej akcji #BiegamDobrze http://pzupolmaratonwarszawski.com/biegamdobrze/
  2. Wybierz Fundację Dajemy Dzieciom Siłę jako organizację, którą chcesz wesprzeć
  3. Zbieraj do swojej wirtualnej skarbonki wpłaty, które zapewnią Ci start (należy zebrać 350 zł do 28 lutego 2019 r.) 
  4. Zaangażuj swoich znajomych, rodzinę i przyjaciół do wsparcia Twojej zbiórki i udziału w półmaratonie
  5. Biegaj i daj dzieciom siłę!

 

Dołącz do wydarzenia i naszej biegowej rodziny na FB Biegam dla dzieci: https://www.facebook.com/groups/biegamdladzieci/?source_id=71543004041

Sprawdzaj informacje na temat biegu, inspiruj się ibądź inspiracją dlainnych biegaczy dzielącsię pomysłami, jak być skutecznym w swoich zbiórkach. Możesz liczyć na nasz doping i  wsparcie w osiągnięciu Twojego indywidualnego celu i na trasie półmaratonu! 
Nie zapomnij również udostępnić wydarzenia swoim znajomym. 

Dlaczego My? Codziennie dzwonią do nas dzieci z wołaniem o pomoc. Dzisiaj to my potrzebujemy Twojej pomocy! 

Przez ponad 10 lat odebraliśmy ponad milion połączeń, odpisaliśmy na 55 tysięcy wiadomości online, przeprowadziliśmy 1 200 interwencji w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia. Dzieci dzwonią do nas na chwilę przed podjęciem próby samobójczej, gdy nie widzą sensu życia lub nie mogą znieść samotności i poczucia bezsilności. Z każdym rokiem przybywa tych, którzy zmagają się z myślami samobójczymi – obecnie jest to średnio aż 14 tego typu rozmów i wiadomości dziennie! W Polsce ciężko jest uzyskać profesjonalne wsparcie w kryzysie. Brakuje dostępu do bezpłatnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej. Zdarza się, że dzieci czekają na wizytę u specjalisty nawet rok. Wtedy z pomocą przychodzi Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111, który uzupełnia istotną lukę w systemie pomocy dzieciom w Polsce i pozostaje ważnym miejscem, w którym młodzi ludzie mogą znaleźć ANONIMOWO i BEZPŁATNIE wsparcie w trudnych chwilach. Telefon Zaufania Dzieci i Młodzieży działa 7 dni w tygodniu –codziennie od godziny 12:00 do 2:00 w nocy, ale to wciąż za mało, by odebrać wszystkie telefony i zgłoszenia. Jedno z nich może dotyczyć kogoś z naszych bliskich. Warto o tym pamiętać.

POBIEGNIJ I POMÓŻ DZIECIOM!  

Znajdź nas: 

(https://www.facebook.com/DajemyDzieciomSile,

https://www.instagram.com/dajemydzieciomsile/

http://media.fdds.pl/).

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy