Zaloguj się:

lub  
Poznań Półmaraton
 
 

TRENUJ Z ANIOŁKAMI MATUSIŃSKIEGO W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH - Spotkanie z kobiecą sztafetą 4x400 metrów -

 

opublikowano: 28/10/2019

Na początku października polska sztafeta w znakomitym stylu wywalczyła srebrny medal mistrzostw świata w Dausze. "Aniołki" zaliczyły kolejny znakomity występ bijąc w finale rekord Polski o 2,6 sekundy! Już dzisiaj po południu zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z kobiecą sztafetą 4x400 m, które odbędzie się w ramach biegowej inicjatywy Royal Runners Club w Łazienkach Królewskich.

Poniedziałkowy edycja cyklicznych treningów Royal Runners Club rozpocznie się od spotkania z trenerem kadry Aleksandrem Matusińskim oraz zawodniczkami Team Elite NB: Igą Baumgart-Witan, Aleksandrą Gaworską, Małgorzatą Hołub-Kowalik, Anną Kiełbasińską i Patrycją Wyciszkiewicz.

 ASZ 2610

Zawodniczki opowiedzą o początkach swojej przygody ze sportem, przygotowaniach do wielkich imprez oraz podzielą się swoimi wskazówkami dla biegaczy. Wydarzenie ma charakter otwarty, a wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć w dyskusji.

Po spotkaniu chętni uczestnicy udadzą się na rozgrzewkę, którą poprowadzą wyjątkowi goście. Zasadniczą część treningu przeprowadzi Bartosz Olszewki (warszawskibiegacz.pl) odpowiedzialny za program sportowy Royal Runners Club.

Royal Runners Club to nowa jakość pośród miejskich treningów biegowych. Inicjatywa łączy wiedzę i doświadczenie trenerów New Balance z absolutnie wyjątkową przestrzenią do treningów − Łazienkami Królewskimi zwanymi zielonym sercem stolicy.

 

Royal Runners Club i Aniołki

Kiedy: 28 października (poniedziałek), godz. 17.00.

Gdzie: Łazienki Królewskie, Nowa Palmiarnia

Wstęp: wolny, również dla osób, które nie będą uczestniczyły w części sportowej.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy