Zaloguj się:

lub  
 
 

Słuchawki do biegania – pokonuj kilometry z najlepszym sprzętem muzycznym dla biegaczy od Sony!

 

autor: Artykuł sponsorowany, opublikowano: 22/10/2018

Bieganie to jedna z najefektywniejszych form treningu, zaś dla wielu osób również forma odstresowania się i oderwania od codziennych problemów i zmartwień. Odpowiednie słuchawki dla biegaczy pomogą dodatkowo odciąć się od „świata zewnętrznego” i uprzyjemnić bieg, który, wykonywany w takt ulubionej muzyki, może być doświadczeniem wprost oczyszczającym i relaksującym umysł. Ważne jest, aby w takim momencie nie myśleć o tym, że słuchawki źle leżą, przeszkadza kabel, połączony ze smartfonem lub szwankuje odbiór dźwięków. W ofercie Sony Center można znaleźć sprzęt muzyczny dla biegaczy, którzy oczekują najwyższej jakości wykonania i brzmienia. Kochasz biegać i słuchać muzyki? Koniecznie czytaj dalej!

sluchawki do biegania

Bezprzewodowe słuchawki dla biegaczy – wygodne i idealnie dopasowane

Każdy biegacz wie, że słuchawki do biegania powinny być przede wszystkim wygodne, czyli lekkie, niemal nieodczuwalne, ale zarazem powinny dobrze trzymać się ucha, aby nie wypadały lub przesuwały się w trakcie biegu. Obecnie muzyki słucha się głównie ze smartfonów, które wyposażone są w technologię Bluetooth i właśnie słuchawki łączące się za pośrednictwem tej metody, można z czystym sumieniem polecić każdemu biegaczowi. Brak kabla to niezaprzeczalny plus – nie ma ryzyka, że przez przypadek się go szarpnie lub pociągnie. Bezprzewodowe słuchawki dla biegaczy dostępne są w różnych formach. Mogą być to słuchawki dokanałowe na pałąku, które w dowolnej chwili można ściągnąć i zawiesić na karku. Alternatywą mogą być bezprzewodowe słuchawki dla biegaczy, które przyjmują formę podobną do klipsów. Słuchawki do lewego i prawego ucha nie są ze sobą połączone – wkłada się je niezależnie. Są dodatkowo wyposażone w specjalny uchwyt, który stabilizuje ich pozycję i sprawia, że nie wypadają w trakcie biegu.

Walkman Sony – sprzęt muzyczny dla biegaczy, którzy cenią minimalizm

Część biegaczy uwielbia gadżety – do biegania wykorzystują całą gamę elektroniki. Od smartfona z aplikacją do treningu, słuchawek, pulsomierza po smartwatch czy opaskę sportową. Inni są minimalistami, którzy na trening biorą ze sobą jak najmniej rzeczy. To właśnie z myślą o takich osobach, na rynku pojawił się Walkman Sony. To odtwarzacz muzyki i słuchawki w jednym. Ma wbudowaną pamięć o pojemności 4 lub 8 gigabajtów, więc z całą pewnością pozwoli zapisać wszystkie ulubione piosenki. Jest to sprzęt muzyczny przeznaczony dla biegaczy i innych sportowców i z myślą o nich przygotowany. Wśród funkcji i możliwości urządzenia, które z pewnością docenią wszystkie osoby aktywne, wymienić można jeszcze wodoodporność i pracę w szerokim zakresie temperatur – od -4 do 45 stopni Celsjusza. Żadne warunki pogodowe mu niestraszne! Bardzo ważna jest również funkcja Ambient Sound, która sprawia, że do uszu, oprócz muzyki, docierają również dźwięki otoczenia, więc nie ma obawy, że nie usłyszy się na przykład nadjeżdżającego samochodu lub głosu instruktora podczas treningu grupowego. Całość zamknięta jest w gustownej obudowie, a specjalnie wyprofilowany pałąk utrzymuje Walkmana Sony na miejscu podczas całego biegu lub innej aktywności.

Słuchawki dla biegacza – wybierz najlepszy model dla siebie

Bez względu na to czy biega się rekreacyjnie po kilka kilometrów w tygodniu, czy regularnie pokonuje się maratony – bieganie to świetny i efektywny trening, który można sobie bez większego problemu dodatkowo uprzyjemnić, słuchając ulubionej muzyki, audiobooków czy podcastów. Żeby jednak w trakcie biegu skupić się na trasie i dźwięku, a nie myśleć o kiepskiej jakości sprzętu, warto wybrać sprawdzonych producentów. W ofercie Sony Center (można się z nią zapoznać pod linkiem: https://scentre.pl/shop/category/list?kategoria=walkman_i_s%C5%82uchawki) każdy z pewnością znajdzie słuchawki do biegania dla siebie – zarówno osoby, które potrzebują prostych słuchawek bezprzewodowych, które połączą ze smartfonem, jak i te, które szukają uniwersalnego urządzenia, które pozwoli słuchać muzyki bez dodatkowego odtwarzacza. Wszystkie będą brzmiały świetnie i zapewnią maksymalny komfort.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy