Zaloguj się:

lub  
Poznań
 
 

Polar Pacer, niezwykle lekki zegarek biegowy

 

opublikowano: 02/06/2022

Dla tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z bieganiem Polar zaprojektował najnowszy zegarek – Polar Pacer. Zawiera on wszystkie niezbędne funkcje, a nawet jeszcze więcej, aby pomóc zakochać się w bieganiu.

Polar Pacer lekki zegarek biegowy

Polar Pacer to produkt niezwykle lekki, z potężną technologią w środku, czytelnym wyświetlaczem, baterią o długiej żywotności, dokładnym GPS, precyzyjnym monitorowaniem tętna oraz specjalistycznymi funkcjami dotyczącymi treningów, snu oraz regeneracji.

Dla osób, które nie biegały od dłuższego czasu (lub wcale) bieganie może się wydawać bardzo trudne i ciężkie. Dzieje się tak zapewne dlatego, że przygodę z bieganiem zaczynają za mocno, za szybko i nadmiernie eksploatują się, nie czyniąc przy okazji żadnych postępów. Polar Pacer ma na celu pomóc początkującym biegaczom zrozumieć swój organizm, odnaleźć własny rytm oraz biegać z właściwą intensywnością, zwiększając tym samym ich szanse na pozostanie przy bieganiu.

Wyposażony w różnorodne funkcje do wspomagania i personalizowania treningów Polar Pacer sprawia, że każdy bieg ma wyjątkowe znaczenie. Pomaga uniknąć kontuzji, błędnych decyzji treningowych i utraty motywacji do biegania, a równocześnie pozwala osiągnąć lepszą kondycję.

Wykonując nowy Test Marszowy początkujący oraz niedoświadczeni biegacze mogą łatwo ocenić swoją kondycję i postępy, bazując na wyniku VO2max. Wynik testu zostanie określony po 15-minutowym marszu po płaskim terenie.

Polar Pacer posiada wiele funkcji i zalet zegarka Polar Pacer Pro, włączając w to wyświetlacz MIP i ultra-cienkie szkło Corning Gorilla Glass 3.0. Jest lekki, smukły, łatwy w użytkowaniu i bardzo estetyczny. Posiada wyjątkowo dobrze wyczuwalne przyciski, które ułatwiają jego obsługę oraz ten sam wysoce wydajny procesor, pozwalający na bezproblemowe użytkowanie, płynną pracę oraz wyjątkowo szybkie rozpoczynanie treningu.

Polar Pacer ucieleśnia prostotę biegania i ułatwia rozpoczęcie przygody z bieganiem, ale nie tylko. Dzięki ponad 150 profilom sportowym użytkownicy mogą wybrać swój ulubiony sport i rozpocząć trening z ekranami przystosowanymi do konkretnego rodzaju sportu.

Dodaj komentarz

Komentarze (4)

 • Napisany przez spank parmaklama doggy korean dildo, 05/09/2022 4:05am (23 dni temu)

  Sonunda üvey babamın sikini alıyorum 50% HD 09:37 Bir emo esmer gets ceza tarafından dik üvey
  baba 100% HD 10:09

 • Napisany przez Kiedy bentyl powinna zacząć działać, 10/08/2022 2:27pm (2 miesiące temu)

  Hi there, its good piece of writing regarding media print, we all be aware of media is a impressive source of information.

 • Napisany przez {Co się stanie, 04/08/2022 7:16pm (2 miesiące temu)

  Eski kullanılmayan tabletleri değerlendirmek için tamamen sizin ufkunuzla alakalıdır.
  İşinize göre, zevkinize göre, hobilerinize göre kullanım şeklinizi
  oluşturabilirsiniz. Tavsiye Yazı; Apple Yardım ve Destek Hattı
  Eski tabletlerini atmayarak bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

 • Napisany przez İdeal Güzellik 365 Keto Gelişmiş Yanık Formül Hapları 2, 30/07/2022 1:32am (2 miesiące temu)

  En iyi çevrimiçi eczane: Çevrimiçi reçeteli ilaçlar satın almak isteyebilirsiniz, ancak bunu güvenebileceğiniz bir eczaneden yasal olarak yaptığınızdan emin olmanız gerekir.

  Ana Sayfa.

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy