Zaloguj się:

lub  
corin
 
 

New Running Sessions - adidas zaprasza na cykl warsztatów kreatywnych

 

opublikowano: 07/03/2019

Recode Running - pod tym hasłem już w środę 6 marca, rozpoczął się cykl warsztatów kreatywnych w adidas Runners połączonych z sesjami biegowymi. To jednak tylko początek wydarzeń i aktywacji, które odbędą się w Warszawie na przestrzeni marca!

Recode Running to nowy sposób na odkrycie swojej biegowej zajawki, zarówno dla tych, którzy biegają regularnie, jak i osób które dopiero próbują swoich sił w tym sporcie. To swego rodzaju filozofia, czy też trend, w którym nie śrubuje się czasów i rezultatów, a celebruje samo doświadczenie biegania. 

Doświadczenie, wychodzące daleko poza samą aktywność fizyczną.

 Recode Running Sessions 1

Jak to się robi

Jak można spróbować nowego stylu biegania? Wystarczy dołączyć do wydarzeń z cyklu Recode Running Sessions, które startują już w tym tygodniu, w adidas Runners Warsaw przy ul. Solec 38:

  • 6 marca, 18:00-19:30, Swords Crew x Zulu Kuki 
  • 13 marca, 18:00-19:30, Iza Parszczyńska & Marek Ogień
  • 20 marca, 18:00-19:30, Marcin Lewandowski

Spotkania 6 i 13 marca będą składały się z dwóch części: sesji biegowej oraz warsztatu kreatywnego. 

 

Pierwsze z nich poprowadzi Karol Klepacki, współtwórca ekipy skupiającej się wokół „nowego biegania” Swords Warsaw, oraz Zulu Kuki, człowiek miliona talentów w świecie streetwearu i kultury miejskiej. Karol będzie odpowiedzialny za trening na 5 km, zaś Zulu poprowadzi część warsztatową, na której uczestnicy zebrani w grupy będą mieli okazję podjąć się projektowego wyzwania.

Z kolei w następnym tygodniu, odbędzie się spotkanie z fotografem Markiem Ogniem, opowie o swojej pasji i jednocześnie profesji, zdradzając kilka tipów na niepowtarzalne zdjęcia sportowe. Część treningową poprowadzi Iza Parszczyńska, coach z 14 letnim doświadczeniem, biegająca na dystansach od 5K do maratonu.

Gospodarzami trzeciego spotkania z cyklu będą Marcin Lewandowski, złoty medalista  Mistrzostw Europy i Halowych Mistrzostw Europy w biegu na 800 m, a przede wszystkim tegoroczny halowy Mistrz Europy w biegu na 1 500 m!

Zapisy na wszystkie sesje kreatywne odbywają się poprzez stronę http://adidas.pl/adidasrunners/oraz aplikację Runtastic. Osoby niezarejestrowane na jednej z platform będą mogły jej dokonać przed danym wydarzeniem w adidas Runners.

 

To tylko początek

Jednak to nie wszystko! Pod koniec marca odbędzie się prawdziwe święto biegowe - Recode Running Festival. Na to wydarzenie marka adidas zaplanowała prawdziwe zatrzęsienie atrakcji. Więcej szczegółów już niebawem!

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy