Zaloguj się:

lub  
 
 

Kobiety na 5-kę - bieg dla kobiet!

 

opublikowano: 29/10/2015

Już 28 listopada 2015 r. zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie: Bieg i Marsz NW Kobiet „Kobiety na 5-tkę”. Zawody odbędą się na terenie Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej i obszarze bezpośrednio do niego przylegającym.
Rozgrywane konkurencje to: bieg na dystansie 5 km, marsz Nordic Walking na dystansie 5 km a także nowość: marsz Power Walking na dystansie 2,5 km.

Kobiety na piatke2
To trzecie wspólne wydarzenie Hotelu Fajkier i Jurajskiego Klubu Nordic Walking.
Tym razem postawiliśmy zatroszczyć się wyłącznie o KOBIETY :-). Dlaczego?


Bo bieganie, nordic walking czy POWER WALK to:
"To siła. To szczęście. To radość. To nowe znajomości, często przyjaźnie. To podziw mężczyzn. Przecież aktywna mama, czy żona to powód do wielkiej dumy. To zdrowie, lepsze samopoczucie, nowa figura, pewność siebie. To zrozumienie i poznanie swojego organizmu. To często najlepsza terapia. Dla wielu kobiet, życie codzienne staje się prostsze dzięki tej chwili dla siebie, którą daje właśnie bieganie"

źródło : czasnabieganie.pl

Kto był na Rajdzie VEGE WALK – docenił wspaniałą atmosferę, piękne tereny, pyszne jedzenie, świetne zdjęcia, prelekcje, masaże i inne wydarzenia towarzyszące.

To będzie znacząca pozycja w kalendarzu imprez sportowych!

Zapisy dostępne tu: http://nowe.elektronicznezapisy.pl/event/80/signup.html

Organizatorzy:
Shangri-la Ośrodek Rozwoju Osobistego, Jurajski Klub Nordic Walking ( Tatiana i  Rafała Galińscy )  i Hotel Fajkier Wellnes&Spa. - Grzegorz Maciąg.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy