Zaloguj się:

lub  
 
 

Jubileuszowa, techniczka koszulka dla każdego maratończyka

 

opublikowano: 06/09/2019

Dopracowana w każdym szczególe, zaprojektowana z dumą i radością. Jubileuszowa koszulka techniczna marki 4F to wyjątkowy projekt!   

Komfort biegacza to swoboda od pierwszego do ostatniego kilometra i wygoda podczas najmniejszego ruchu. Tak będzie czuł się każdy biegacz – maratończyk już 20. października w Poznaniu. 

 koszulka1200x628 v2

Techniczne walory koszulki to przede wszystkim lekki, oddychający, bezszwowy materiał, który minimalizuje ryzyko podrażnień wywołanych długotrwałym wysiłkiem. 

Granatowy kolor koszulki przełamany jest złotą wstęgą z symbolem 20. PKO Poznań Maratonu im. Macieja Frankiewicza. Wstęga pełni rolę osi czasu, na której umieszczony jest kolaż wraz z historycznymi zdjęciami, z poprzednich edycji biegu. 

Tegoroczna propozycja podyktowana jest przede wszystkim wysokimi oczekiwaniami biegaczy, którzy w sposób szczególny chcą uczcić biegowe święto. Chcemy, by każdy czuł dumę nosząc i biegając w koszulce czy to już podczas maratonu czy na co dzień - mówi Łukasz Miadziołko Dyrektor Biegu. Dla nas jest bardzo odświętna, to niepowtarzalny projekt- dodaje.

W tej samej szacie graficznej zawodnicy otrzymają także wielofunkcyjny komin, który podczas jesienno-zimowej aury służyć może jako ochrona na szyje lub głowę.

 

Zapisy na 20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza trwają do 19.10.2019r. lub do osiągnięcia maksymalnego limitu opłaconych zgłoszeń, a ten w tym roku wynosi 6 000. Formularza zgłoszeniowy  znajduje się na stronie internetowej: https://runner.marathon.poznan.pl/run/join/4?rw=1. Do 13 września opłata wynosi 160 zł. 

 

 

Sponsorem Tytularnym Imprezy jest PKO Bank Polski, Sponsorem Technicznym marka 4F.

Impreza odbywa się pod Patronatem Prezydenta Miasta Poznania – Jacka Jaśkowiaka. 

Więcej informacji: www.marathon.poznan.pl

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy