Zaloguj się:

lub  
 
 

Joanna Jóźwik rozgrzeje zawodników przed Poznań Półmaratonem

 

opublikowano: 13/04/2018

15 kwietnia punktualnie o 10:00 wystartuje PKO Poznań Półmaraton 2018. Biegacze z całej Polski już po raz 11. zmierzą się z ponad 21-kilometrową trasą poprowadzoną ulicami miasta. W biciu rekordów będą ich wspierać Joanna Jóźwik oraz największy na świecie producent opon i wyrobów z gumy oraz sponsor wydarzenia – firma Bridgestone. Goście miasteczka biegowego tej marki, którzy zechcą podzielić się swoimi biegowymi marzeniami, będą mieli niepowtarzalną okazję, by dołączyć do profesjonalnego zgrupowania biegowego w towarzystwie znanej biegaczki.

Bridgestone Ambassadors Joanna Jozwik vertical online

Już w najbliższą niedzielę, kilkanaście tysięcy osób stanie na linii startu, żeby pobić swoje dotychczasowe rekordy, spełnić marzenia i zmierzyć się z własnymi słabościami. Wspólnie z Joanną Jóźwik, mistrzynią Europy w biegu na 800 metrów oraz ambasadorką kampanii „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”, będą oni mogli wziąć udział w szeregu aktywności – zarówno dla biegaczy, jak i publiczności – i wygrać atrakcyjne nagrody.

Celem kampanii jest dopingowanie ludzi w każdym wieku, o różnych zdolnościach i pasjach do odnalezienia siły – właściwej sportowcom – która pozwoli im podążać za marzeniami i pokonywać przeszkody, jakie pojawiają się na ich drodze. Podobnie, jak opony Bridgestone pomagają kierowcom niezależnie od warunków pogodowych zachować bezpieczeństwo na drodze, a tym samym ułatwiają wielu osobom realizację codziennych celów.

Bridgestone przygotuje specjalne strefy dla kibiców i uczestników biegu. Na Placu Adama Mickiewicza, znajdzie się strefa wsparcia #PodazajZaMarzeniami, gdzie do ostatniego wysiłku biegaczy zagrzewać będą Joanna Jóźwik oraz znany dziennikarz sportowy, Damian Bąbol. Swoim głośnym i pełnym zaangażowania dopingiem zadbają o to, żeby żadnemu z półmaratończyków nie zabrakło sił na ostatnim kilometrze.

Drugi punkt znajdować się będzie już w strefie mety. To Miasteczko „PodazajZaMarzeniami”, w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi marzeniami, a najciekawsze historie zostaną nagrodzone wyjątkową nagrodą – możliwością dołączenia do Joanny Jóźwik na jej profesjonalnym zgrupowaniu w Zakopanem. W tym samym miejscu będzie można zrobić sobie pamiątkowy plakat w specjalnie przygotowanej do tego celu fotobudce. Na terenie miasteczka ambasadorka kampanii „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko” chętnie porozmawia z każdym kibicem obecnym w strefie.

W biegu po raz kolejny wystartuje zespół Bridgestone. W tym roku w treningach przygotowujących do bicia rekordów życiowych pomaga jego członkom Joanna Jóźwik, przekazując cenne wskazówki oraz motywując do ciężkiej pracy. Tuż przed startem biegu przeprowadzi profesjonalną rozgrzewkę.

Dla wszystkich, którzy nie mogą wziąć udziału w biegu, ale chcą wesprzeć któregoś z jego uczestników, Bridgestone przygotował specjalne tabliczki, na których będzie można umieścić imię uczestnika. Tabliczki będą do odbioru jeszcze przed półmaratonem, tj. 13 i 14 kwietnia na terenie targów Poznań Sport Expo oraz w dniu zawodów w strefie Bridgestone na 21. kilometrze trasy.

Warto podążać za marzeniami razem z Bridgestone i Joanną Jóźwik – ambasadorką kampanii „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy