Zaloguj się:

lub  
 
 

Grand Prix biegaczki.pl - podsumowanie miesiąca

 

opublikowano: 30/05/2018

Pierwszy miesiąc rywalizacji w Letnim Grand Prix biegaczki.pl już właściwie za nami. Od 1 czerwca wystartowałyście w sumie w 30 imprezach biegowych! Tyle przynajmniej wynika z nadesłanych przez Was zgłoszeń. Poniżej publikujemy pierwsze zestawienie wyników aktualnej klasyfikacji. Pamiętajcie, że cały czas można dołączyć do rywalizacji. Bawimy się do końca sierpnia!!! Szczegóły poniżej!

 

AKTUALNE WYNIKI RYWALIZACJI (stan na 30 czerwca 2018 - rywalizacja trwa do końca sierpnia)

 

IMIĘ I NAZWISKO LICZBA IMPREZ LICZBA KILOMETRÓW
Agnieszka Kopieniak 5 64,727
Zuzanna Kwiatkowska 4 36,39
Ewelina świątek 3 36
Judyta Kopczyńska 3 25
Anna Michalak 3 25
Klaudia Radziwończyk 2 32,66
Osak Małgorzata 2 31,097
Aneta Zaręba 2 26
Magdalena Kulwicka 2 17
Angelina Woyczyńska 1 42,195
Sylwia Tomporowska 1 11,29
Małgorzata Piecuch 1 10
Karolina Piecuch 1 10

 

Wszystklie ewentualne "reklamacje" dotyczące sumy startów i kilometrów prosimy zgłaszać na konkurs@biegaczki.pl KONIECZNIE wpisując w tytule maila "reklamacja". Bardzo prosimy nie przesyłać zgłoszeń tej samej imprezy kilkukrotnie :)

 

W tym sezonie IM CZĘŚCIEJ STARTUJESZ TYM WIĘKSZA SZANSA NA WYGRANĄ!

GPb 2018 750px.

Nie ważne jak szybko biegasz, czy walczysz o ambitne życiówki czy biegasz dla czystej przyjemności zdrowego truchtania. Liczy się każdy trening, każdy jeden raz kiedy pokonujesz lenia i ruszasz przed siebie – w swoim własnym tempie. Jeszcze bardziej liczy się każdy twój start – pokonanie strachu, niepewności i obaw. Jesteś biegaczką ponieważ kochasz bieganie. Pokaż to i już dziś zapisz się na zawody w twoim mieście, w miejscowości gdzie będziesz spędzać urlop lub jeszcze gdzie indziej.

Na czym polega konkurs Grand Prix biegaczki.pl 2018?

Po pierwsze:

Bierzesz udział w zorganizowanych zawodach  biegowych* w terminie od 1 maja 2018 do 31 sierpnia 2018

 

Po drugie:

 Zgłaszasz to do nas (w ciągu 2 tygodni od ukończonych zawodów!)  przesyłając na adres: konkurs@biegaczki.pl (w tytule maila: GRAND PRIX)

- swoje imię i nazwisko

- nazwę imprezy

- dystans

- link do wyników online (w celu weryfikacji, że faktycznie wzięłaś w nim udział)

Kto wygrywa?

Wygrają te 3 biegaczki, które ukończą największą liczbę zawodów (w przypadku takiej samej liczby zawodów wygra osoba, której suma przebiegniętych w ramach tych zawodów kilometrów będzie wyższa)

REGULAMIN konkursu dostępny TUTAJ 

 

ANEKS DO REGULAMINU - W Przypadku identycznej liczby imprez i identycznej liczby kilometrów zwycięży ta Uczestniczka, która jako pierwsze prześle do nas ostatnie zgłoszenie liczące się do ostatecznej klasyfikacji.

 

Nagrody

Sponsorem tegorocznego Grand Prix biegaczki.pl jest firma WPC Sport, wyłączny dystrybutor marki Saucony w Polsce.

 

I miejsce: buty do biegania Saucony Kinvara 9

KINVARA 9

kinvara

EVERUN - zapewnia stałą amortyzację podczas biegu, oddaje energię

EVA+ - pianka o wysokiej odporności na ścieranie, która jest lżejszą alternatywą dla gumy w podeszwie środkowej i zewnętrznej

Offset 4 mm - 4 mm przesunięcia od pięty do palca zapewnia bardziej naturalny ruch, dzięki czemu stopy i ciało wykonują więcej pracy, a mniej polegają na amortyzacji butów
i stabilności. Mniejsza różnica w wysokości pomiędzy piętą a śródstopiem sprzyja lądowaniu na śródstopiu, co z kolei przekłada się na dynamikę biegu.

Waga butów męskich: 213 g

Waga butów damskich: 184 g

 

II miejsce: buty do biegania Saucony Guide ISO

GUIDE ISO

guide

EVERUN - zapewnia stałą amortyzację podczas biegu, oddaje energię

ISOFIT - dopasowanie buta do kształtu i ruchu stopy

Offset 8 mm - amortyzacja rozkłada się bardziej równomiernie pomiędzy piętą a przednią częścią stopy w butach z przesunięciem 8 mm. Ciało pozostaje w zrównoważonej i wygodnej pozycji przy każdym uderzeniu stopy. Dodatkowo, pianka w wewnętrznej część podeszwy jest podwójnie zagęszczona, co czyni buty bardziej stabilnym i idealnym rozwiązaniem dla nadmiernych pronatorów.

Waga butów męskich: 292 g

Waga butów damskich: 258 g

 

Uniwersalny but treningowy, przeznaczony do biegania po twardej nawierzchni. Cholewka GUIDE ISO wykonana jest z lekkiego, a zarazem wytrzymałego materiału. Dzięki braku języka i bezszwowej konstrukcji przypominającej skarpetę, łatwo przystosowuje się do stopy.  Zastosowanie technologii EVERUN odpowiada za dużą dawkę amortyzacji i zwrot energii. Model pochodzi z kolekcji Life On The Run inspirowanej jeansem.


III miejsce: Buty do biegania Saucony Ride 10

RIDE 10

ride

 

EVERUN - zapewnia stałą amortyzację podczas biegu, oddaje energię

Offset 8 mm - amortyzacja rozkłada się bardziej równomiernie między piętą a przednią częścią stopy w butach z przesunięciem 8 mm. Ciało pozostaje w zrównoważonej i wygodnej pozycji przy każdym uderzeniu stopy

Waga butów męskich: 269 g

Waga butów damskich: 238 g

 

Następca modelu RIDE 9. Przeznaczony dla biegaczy z neutralnymi i supinującymi stopami.  Siateczkowa cholewka odpowiada za dynamiczne i lekkie dopasowanie do stopy. Technologia EVERUN wpływa na odzyskiwanie energii i stałą amortyzację podczas biegu. Podeszwa zewnętrzna TRI-FLEX wzmacnia kontakt z podłożem i zapewnia optymalną elastyczność.

 

Zwyciężczynie nagród będą miały możliwość wyboru rozmiarów butów.

*Bardzo prosimy o przeczytanie regulaminu w celu uniknięcia nieporozumień! Nagradzamy za ilość imprez, w których bierzecie udział. Imprezy typu parkrun nie liczą się w klasyfikacji.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy