Zaloguj się:

lub  
 
 

Górska Przygoda już w ten weekend!

 

opublikowano: 07/11/2019

VI edycja Górskiej Przygody już w ten weekend! Malownicze ścieżki Beskidów 10 listopada staną się areną rywalizacji biegaczy górskich i Nordicowców, którzy na trasę wyruszą spod hotelu Podium w Wiśle.

Biuro zawodów czekać będzie na uczestników już od soboty od godziny 18:00 do 20:00. Możliwy będzie zarówno odbiór pakietów startowych, jak i zapisy całkiem nowych uczestników. W dniu startu, tj. 10 listopada, zapisy oraz odbiór możliwe będą od 08:00 do 10:00.

banerfinal male

Więcej informacji oraz regulamin dostępny na www.sportpelenpasji.pl oraz na wydarzeniu Facebookowym:

https://www.facebook.com/events/2437701353118541/

 

Na uczestników oraz kibiców w miasteczku zawodów czekać będzie wiele atrakcji. Jak co roku będzie można posilić się w foodtrucku Wusztzkarry, który w niedzielę już od rana będzie szykował pyszne kiełbaski i frytki. 

Podobnie jak i w minionych latach dla tych zaspanych z rana i nie tylko od świtu zapachem świeżej kawy będzie nęcić stoisko z wyśmienitą kawą Bike Cafe. Jedno jest tutaj pewne po takiej porannej kawce już nikomu nie zabraknie energii!

 

Dla wszystkich zainteresowanych odzieżą sportową swoje stoisko przygotuje także zespół Imaginario, gdzie będzie można dokładnie zapoznać się z ofertą odzieży tej firmy.

 

Zachęcamy także do skorzystania z super promocji od Camel & More wyłącznego dystrybutora marek, takich jak Dexshell, Nutrixxion oraz Asobu. Dodatkowo od firmy Camel & More dla wszystkich uczestników na kod "sportipasja2019" do końca grudnia 2019 obowiązuje rabat w wysokości 35% na produkty wspomnianych wyżej marek. Realizacja możliwa jest na stronie internetowej: http://www.camelmore.pl/

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy