Zaloguj się:

lub  
grand prix
 
 

FUN RUN Ursynów 2017 - łączenie przyjemnego z pożytecznym!

 

opublikowano: 11/08/2017

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Ursynowa i całej Warszawy na wydarzenie pod nazwą Women's Run FUN RUN Ursynów 2017, które odbędzie się 19 sierpnia 2017 na terenie Centrum Handlowego Ursynów.

Wydarzenie jest częścią realizowanego wspólnie z Centrum Handlowym Ursynów oraz przy udziale Urzędu Dzielnicy Ursynów, kierowanego do mieszkańców Warszawy lokalnego programu Women's Run & More, promującego aktywność fizyczną i zdrowy styl życia.

 WRFunRun

Celem FUN RUN Ursynów2017 jest budowanie świadomości potrzeby ruchu, promocja aktywności fizycznej oraz pokazywanie korzyści jakie dla naszego zdrowia daje uprawianie sportu. Wydarzenie ma również na celu promocję zdrowego odżywiania, a także wspieranie ogólnopolskiej kampanii społecznej „Rak Jelita Polska” budującej świadomość choroby raka jelita grubego dotykającej zarówno mężczyzn jak i kobiety. Jej zadaniem jest zwrócenie uwagi na znaczenie wczesnego wykrywania tego rodzaju nowotworu, które skutkować będzie lepszymi wynikami w leczeniu. Więcej o programie Rak Jelita Polska na stronie www.rakjelita.pl.

 

Dzięki wsparciu Centrum Ursynów oraz partnerów wydarzenia – Centrum Zdrowia & Formy i Depilconcept Ursynów, podczas wydarzenia FUN RUN Ursynów 2017 wszyscy chętni będą mieli możliwość skorzystania bezpłatnie z profesjonalnych porad dietetyków, trenerów biegowych i personalnych, trenerów odżywiania oraz wziąć udział w zawodach z nagrodami.

 

Na uczestników czekać będą również stoiska z napojami chłodzącymi, owocami, fotodepilacją oraz pokazami nowoczesnych form aerobiku -  Aerobic Cardio i aerobox.

 

W ramach wydarzenia odbędzie się także bezpłatny trening Women's Run, na którym trener pomoże zapoznać się z prawidłowymi technikami biegania i udzieli bardzo pomocnych rad. Aby wziąć udział w treningu wystarczy zarejestrować się na stronie www.womensrun.pl/treningi.html#rejestracja. Udział w pozostałych atrakcjach i aktywnościach nie wymaga rejestracji.

 

Program Women's Run realizowany jest nieprzerwanie od 8 lat w wybranych dzielnicach Warszawy. Treningi w bieżącej edycji realizowane są w dzielnicach Ursynów, Bielany, Wola, Włochy i Wilanów. Treningi są bezpłatne, prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora, kierowane do amatorów oraz osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z bieganiem i aktywnością sportową.

 

Program Women's Run FUN RUN Ursynów 2017 – Dzień owarty:

9:30 – 14:00 – świeże owoce, woda, stoisko z fotodepilacją, stoisko do pomiaru tkanki tłuszczowej i dokładnego wzrostu, namiot Herbalife z coolerem i napojami CR7 dla uczestników zajęć rekreacyjnych

11:30 – 14:00 – obecność trenera Women’s Run

11:30 – 13:00 – zawody z przyrządami (Kettle, Bosu), pokazy aerobiku

 

Trening Women's Run (konieczność wcześniejszej rejestracji na stronie www.womensrun.pl)

9:45 – rozgrzewka z trenerem

10:00 – rozpoczęcie treningu biegowego

11:15 – zakończenie treningu biegowego / stretching

 

Wszystkich uczestników, w ramach wspierania programu Rak Jelita Polska, zachęcamy do ubrania kolorowych strojów, które wyróżniają nas w tym dniu oraz zaznaczają nasze wsparcie dla programu Rak Jelita Polska.

 

Szczegóły dotyczące wydarzenia na stronie www.womensrun.pl/fun-run.html#fun-run

 

Partnerzy:

  • Centrum Ursynów
  • Depilconcept Ursynów
  • Centrum Zdrowia i Formy
  • Urząd Dzielnicy Ursynów

 

Organizator:

Agencja komunikacji marketingowej ABK Grupawww.abkgrupa.pl

tel. 22 401 22 16, e-mail: biuro@abkgrupa.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy