Zaloguj się:

lub  
BIEG FABRYKANTA
 
 

Enea IRONMAN 5150 Warsaw
Bezpłatne treningi spinnigowe dla uczestników

 

opublikowano: 19/11/2018

W ostatnią niedzielę listopada w warszawskim Artis Wellness Club ruszają bezpłatne zajęcia spinnigowe dla zapisanych uczestników przyszłorocznej edycji Enea IRONMAN 5150 Warsaw. Warto się spieszyć, ponieważ miejsc każdorazowo jest 20, a treningi poprowadzą doświadczeni instruktorzy. Wszystkie szczegóły dotyczące rejestracji znajdują się na stronie www.5150warsaw.com, gdzie można zapisać się również na samą imprezę, korzystając z aktualnego progu cenowego wynoszącego 100 EUR.

Minęło zaledwie 10 dni od uruchomienia rejestracji na przyszłoroczne zawody triathlonowe Enea IRONMAN 5150 Warsaw, a na liście startowej jest już ponad 700 zawodników. To blisko połowa wszystkich dostępnych pakietów startowych.
Impreza odbędzie się 16 czerwca 2019 roku.

enea warszawa

- Do zawodów zostało jeszcze 7 miesięcy, ale już dzisiaj można powiedzieć, że zainteresowanie startem w Enea IRONMAN 5150 Warsaw jest bardzo duże. Najtańsze pakiety skończyły się w ciągu godziny od uruchomienia zapisów. Niezwykle cieszy nas takie zaufanie triathlonistów, zwłaszcza że wielu uczestników wraca do nas po raz kolejny – komentuje rzecznik prasowy zawodów, Ewa Paciorek z agencji Sport Evolution. – Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zawodników, proponując im wsparcie na każdym etapie przygotowań. Jako że aura w końcu odzwierciedla porę roku i warunki do ćwiczeń na powietrzu są coraz bardziej ograniczone, zaczynamy od treningów spinningowych.

Pierwsze zajęcia pod wodzą doświadczonego trenera odbędą się w ostatnią niedzielę miesiąca, 25. listopada, w wilanowskim Artis Wellness Club – początek o godzinie 10:00.
Miejsc jest zaledwie 20, ale ma to zapewnić komfort ćwiczeń całej grupie. Informacje
o rejestracji na zajęcia znajdują się na stronie internetowej www.5150warsaw.com
. Treningi będą się odbywać co tydzień, aż do 3 marca 2019 roku. Każdy z nich potrwa godzinę.

- Prowadzenie zajęć na rowerach daje mi ogromną satysfakcję. Zmęczone
i zadowolone miny ludzi ćwiczących ze mną dają mi energię i motywację
do dalszej pracy - mówi Mikołaj Pytel, doświadczony instruktor,
który poprowadzi pierwsze zajęcia. – Specjalizuję się w treningu z naciskiem na siłę, szybkość i wytrzymałość. Bardzo liczę na to, że do mnie dołączycie i razem poćwiczymy przed startem w warszawskich zawodach.

Organizatorzy Enea IRONMAN 5150 Warsaw chcą również wesprzeć uczestników
na kolejnych etapach przygotowań. Dlatego na przełomie lutego i marca zapraszają
do wzięcia udziału w obozie triathlonowym na Fuerteventurze. Szczegóły dotyczące wyjazdu także można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.  

 

Przypomnijmy, że Enea IRONMAN 5150 Warsaw odbędzie się 16 czerwca 2019 roku. Zawody zostaną rozegrane na dystansie olimpijskim – 1,5 km pływania, 40 km jazdy
na rowerze, 10 km biegu. Wystartować można indywidualnie lub w trzyosobowej sztafecie. Aktualna cena pakietu startowego wynosi 100 EUR, a po osiągnięciu 1000 zgłoszeń wzrośnie do 120 EUR. W ramach opłaty zawodnicy otrzymują m.in. oficjalny plecak imprezy, kupon na Welcome Banquet, koszulkę finishera i pamiątkowy medal
na mecie.

Rejestracja do Enea IRONMAN 5150 Warsaw prowadzona jest za pośrednictwem portalu SlotMarket.pl. Więcej informacji o zawodach na www.5150warsaw.com.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy