Zaloguj się:

lub  
 
 

Eksplozja radości i kolorów czyli The Color Run po raz pierwszy we Wrocławiu

 

opublikowano: 31/07/2019

Popularny na całym świecie kolorowy bieg po raz pierwszy odbędzie się w stolicy Dolnego Śląska i zaprosi jego mieszkańców do zabawy dla całych rodzin. Kto lubi sport i marzy o bajkowym klimacie, będzie miał niezwykłą okazję pokonać najbardziej kolorowe pięć kilometrów w swoim życiu i poznać radosną atmosferę The Color Run Wrocław.

Już 31 sierpnia Stadion Olimpijski spowije fala radości i kolorów. Wszystko za sprawą nietuzinkowej imprezy jaką jest The Color Run. To niezwykle barwne wydarzenie jest finezyjnym połączeniem sportu z dobrą zabawą. W ciągu 8 lat zyskało popularność w ponad 40 krajach świata. W tym roku odbyło się już m.in.: w Nowym Jorku, Kopenhadze, włoskiej Parmie, Krakowie, Warszawie, a na koniec sierpnia trafi do Wrocławia. 

1P4A4988

Dotychczas polski cykl The Color Run składał się z maksymalnie trzech, czterech imprez. Z uwagi na duże zainteresowanie wydarzeniem, które w poprzednich latach odbywało się w Warszawie, Poznaniu i Trójmieście, teraz zdecydowaliśmy się pokolorować więcej naszych miast. W końcu im więcej uśmiechniętych i szczęśliwych Polaków tym lepiej, a jeśli przy okazji zarazimy ich sportowym bakcylem, tym większa będzie nasza satysfakcja. - mówi Karina Dziuba, Business Development Manager.

The Color Run to festyn, piknik i bieg w jednym. Jego zasady są proste. Każdy uczestnik pokonując jego 5-kilometrową trasę ma dobrze się bawić i przeżyć kolorowe, radosne chwile. W tym biegu nieważne jest czy ktoś pokona go indywidualnie, w towarzystwie, szybko czy wolno. Ważne jest to, że wszystkich oczaruje magia jego kolorów. Podczas tego wydarzenia uczestnicy wzajemnie obsypują się kolorowymi proszkami. Dookoła nich tworzy się urzekająca, wręcz bajkowa aura, a oni sami, niezależnie od wieku, bawią się jak szczęśliwsze dzieci. 

 The Color Run Start Line

Podczas The Color Run rodzina, przyjaciele mogą być naprawdę ze sobą i spędzić razem wyjątkowe chwile. Nasz bieg to idealna propozycja na wolną sobotę, to okazja do odciągnięcia dzieci od komputerów i telefonów, szansa na pokazaniem im kolorowego, pełnego radości świata - dodaje Karina.

Pierwszy The Color Run w Wrocławiu odbędzie się na Stadionie Olimpijskim, przy alei Ignacego Jana Paderewskiego 35. Na terenie obiektu poprowadzona będzie tryskająca kolorami 5-kilometrowa trasa, którą pokonać będzie można w dowolnym czasie. W tym wydarzeniu udział może wziąć każdy, niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej. Można go przejść, przebiec, a nawet w przypadku wózków - przejechać. Dzieci do lat 10 mogą wziąć w nim udział zupełnie za darmo, towarzysząc swoim rodzicom.

Na stronie internetowej https://thecolorrun.pl/pl/locations/wroclaw/dostępna jest oferta pakietów startowych The Color Run Wrocław. Ich ceny wahają się od 48 do 136 złotych a ich zawartość przyciąga kolorami znajdujących się w nich gadżetów.

_____________________________________________________________________

The Color Run

The Color Run to światowy fenomen. Bieg, który pokolorował już miasta 40 krajów. Był m.in.: w Chinach, Indiach, Australii, USA, Francji, Włoszech a w roku 2015 zadebiutował w Polsce. W trakcie tych czterech lat oczarował magią kolorów ponad 90 tysięcy Polaków, którzy każdego roku coraz liczniej biorą w nim udział. Dotychczas odbywał się w Warszawie, Poznaniu i Trójmieście. W tym roku, z uwagi na duże zainteresowanie biegiem, do lokalizacji The Color Run dołączyły takie miasta jak: Kraków i Wrocław. Wyjątkowość wydarzenia przyciąga na start osoby w każdym wieku i o zróżnicowanej kondycji fizycznej. Wszyscy uczestnicy pokonują dystans 5-kilometrów, na którym czeka na nich wiele niespodzianek i stacji z kolorowymi proszkami

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy