Zaloguj się:

lub  
 
 

Dzień dla pasjonatów sportu 4Faces i ASICS zapraszają na Dzień Otwarty w Body Center

 

opublikowano: 06/04/2018

Entuzjaści sportu i zdrowego odżywiania mogą poszerzyć swoją wiedzę oraz wziąć udział w wyjątkowym treningu podczas drugiej odsłony cyklu Dzień Otwarty w Body Center. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 7 kwietnia w salonie 4Faces na terenie Galerii Północnej w Warszawie. Trening na dachu jednego z największych centrów handlowych stolicy zostanie przeprowadzony pod czujnym okiem FrontRunnerki marki ASICS, Weroniki Zielińskiej. Ponadto, uczestnicy będą mogli bezpłatnie skorzystać z konsultacji dietetyczki sportowej, Katarzyny Biłous.

 

Podczas drugiej odsłony Dnia Otwartego w Body Center o godz. 12:00 w sobotę odbędzie się trening na dachu Galerii Północnej, który poprowadzi Weronika Zielińska, lekkoatletka i wielokrotna medalistka mistrzostw Polski. Trenerka personalna oraz FrontRunnerka marki ASICS zaprezentuje m.in. ćwiczenia kształtujące, rozciągające i poprawiające technikę biegu.

 4Faces Mat.prasowy 2

Uczestnicy spotkania będą mogli również skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetyczki sportowej, specjalizującej się w żywieniu osób uprawiających sporty wytrzymałościowe i siłowe, Katarzyny Biłous. Ambasadorka marki ASICS poprowadzi wykład na temat podstaw odżywiania przy uprawianiu aktywności fizycznych. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13:00.

 

Głównym celem naszego cyklu jest zachęcenie ludzi do podejmowania aktywności fizycznej
w świadomy i zrównoważony sposób. Spotkania z osobami uczestniczącymi w życiu sportowym, trenerami i dietetykami, pozwalają na zdobycie przydatnej wiedzy oraz wcielenie jej w codzienne treningi.
Kierujemy się ideą „Sport know how”, dzięki czemu nasi odbiorcy mogą rozważnie dobierać produkty dostępne w salonach, uzyskując przy okazji pomoc od sprzedawców-ekspertów, którzy sami czynnie uprawiają sport ­– powiedziała Paulina Paszczyk, dyrektor 4Faces.

 

Misją ASICS od zawsze było propagowanie zdrowego stylu życia i dostarczanie bezpiecznych produktów, które przybliżają nas do realizacji sportowych marzeń. Dziś rozwijamy się w myśl hasła „I MOVE ME”, które ma motywować każdego z nas do ruchu. Aktywność fizyczna pozwala nam odnaleźć w sobie uśmiech, przegania czarne chmury dnia codziennego i sprawia, że stajemy się lepszymi ludźmi. Inicjatywa, którą możemy tworzyć wspólnie z 4Faces, tkwi w naszych genach, bowiem akronim ASICS, „Anima Sana In Corpore Sano”, to w wolnym tłumaczeniu „W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch” – powiedział Daniel Bogacki, Media & Promotion Coordinator ASICS Polska.

4Faces Mat.prasowy 3

Eksperci strefy Body Center, zlokalizowanej w salonach 4Faces, doradzają na co dzień w kwestii doboru odpowiedniej diety oraz planu treningowego. Na miejscu możliwe jest przeprowadzenie profesjonalnej analizy składu ciała, wywiadu dotyczącego preferencji żywieniowych czy też testów na nietolerancje pokarmowe. Dostępna jest również usługa biomechaniki stopy. Polega ona na badaniu poprzez specjalne urządzenie, które nagrywa i mierzy ustawienie stopy podczas marszu na bieżni. Pozwala dobrać odpowiednie obuwie, zmniejszając tym samym ryzyko urazów i kontuzji.

 

Dzień Otwarty w Body Center to wydarzenie cykliczne, które odbywa się w salonach 4Faces w Warszawie (Galeria Północna), Poznaniu (CH Avenida) oraz Katowicach (Galeria Katowicka).

Zapisy można kierować na adres warszawa@4faces.com.pl

 

Więcej informacji znajduje się pod linkiem:

https://www.facebook.com/events/352578708562365/  

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy