Zaloguj się:

lub  
 
 

Czy smartfon Samsung sprawdzi się w podróży?

 

opublikowano: 10/08/2018

Planujesz podróż i potrzebujesz smartfona, który wytrzyma trudne warunki, a dodatkowo zachowasz na zdjęciach cudowne chwile? Czy smartfon Samsung spełni twoje oczekiwania, a ty będziesz mógł się cieszyć urokami swojej podróży?

Aktualnie na rynku istnieje wiele rodzajów smartfonów z różnych firm, posiadają przeróżne funkcje, które sprawiają, że ciężko się zdecydować na jeden konkretny telefon. Technologia idzie naprzód i producenci dodają coraz więcej nowych funkcji, aby smartfony były jak najatrakcyjniejsze dla przyszłych właścicieli. Jedną z najpopularniejszych firm jest Samsung, który już od wielu lat istnieje na rynku.

 smartfon samsung

Wśród smartfonów Samsunga, które sprawdziłyby się w podróży, warto wspomnieć m.in. o Samsungu Galaxy J6 – posiada duży, 5,6-calowy wyświetlacz Infinity, dzięki któremu możesz wykonywać wiele zadań w jednym czasie, dlatego będąc gdzieś w podróży, możesz jednocześnie mieć włączoną mapę oraz rozmawiać na komunikatorze ze znajomymi, co jest niezmiernie przydatną opcją. Dodatkowo smartfon Samsung posiada trójstopniowy flesz, więc jeśli chcesz zachować swoje wspomnienia na zdjęciach, to ten telefon nada im blasku nawet w źle oświetlonych warunkach.

 

Inny smartfon Samsung, który warty jest uwagi, to Samsung Galaxy A8. Sprawdzi się w podróży, nawet w ekstremalnych warunkach, ponieważ posiada certyfikat IP68, co oznacza, że jest pyło- i wodoodporny. Jego niewątpliwym atutem jest także rozszerzona pamięć microSD, czyli dodatkowe 400 GB, dzięki czemu możesz nagrywać mnóstwo filmików z podróży, a twój smartfon dalej będzie działał bez zarzutu i nie będzie się zacinał.

 

W podróży każdemu zależy na pojemnej baterii, ponieważ często spędzamy kilka godzin w pociągu, samochodzie czy autobusie, a później musimy skorzystać z mapy, aby dojść do celu. Dlatego smartfonem, który na pewno cię nie zawiedzie, będzie Samsung Galaxy S9 Plus. Ten smartfon Samsunga ma baterię 3500 mAh, co wystarczy na wiele godzin użytkowania.

 

Będąc w podróży, musisz uważać, aby twój telefon nie został skradziony, bo jak wiadomo, turyści są częstym celem złodzieja. W tym wypadku sprawdzi się Samsung Galaxy A6, który posiada spersonalizowaną ochronę, a mowa tutaj o rozpoznawaniu twojej twarzy. W momencie, gdy podniesiesz smartfon na wysokość swojej buzi, zaawansowana technologia sprawi, że będziesz mieć wyłączny dostęp do swojego telefonu i nie trafi on w niepowołane ręce. Dodatkowo smartfon Samsunga ma Bezpieczny Folder, czyli zaszyfrowaną przestrzeń do przechowywania danych, do której masz wyłączny dostęp.

 

Smartfony Samsung na pewno sprawdzą się w podróży, na powyższych przykładach można zauważyć, że brak miejsca na dysku nie będzie problemem, dlatego możesz robić zdjęcia i filmy przez cały okres swojej wyprawy. Nie będziesz też musiał się martwić, gdy twój smartfon firmy Samsung wpadnie ci do wody, ponieważ są modele, które są wodoodporne. Z całej gamy produktów na pewno wybierzesz coś dla siebie.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy