Zaloguj się:

lub  
 
 

Całodniowa przygoda w Sopocie - BigYelloFoot Adventure Challenge

 

opublikowano: 06/11/2017

Biegi z przeszkodami, imprezy na orientację, geocaching, szalone akcje i nutka sportów ekstremalnych - to wszystko tworzy drużynę BigYellowFoot Adventure Team, która postanowiła 27 stycznia 2018 roku zaprosić do swojego świata każdego poszukiwacza przygód i nowych wyzwań.


Zawodnicy wystartują o wschodzie słońca (7:43) i rozbiegną się po mieście na wybrane przez siebie stacje i punkty kontrolne. Za pojawienie się w wyznaczonych miejscach, odnajdywanie skrytek geocachingowych i pokonanie odcinków specjalnych otrzymują punkty. Dokładnie o zachodzie słońca (16:15) zostanie zamknięta meta i podliczone punkty.

BAC graf                       
Co będzie czekać na zawodników?

 ▶ punkty kontrolne w ciekawych i znanych miejscach Sopotu
▶ skrytki geocachingowe
▶ tor sprawnościowy
▶ zjazdy na linach
▶ zadania logiczne
▶ ćwiczenia i stacje treningowe
▶ morsowanie
▶ wyzwania sprawnościowe
▶ bogaty pakiet startowy
▶ konkursy w trakcie
▶ atrakcyjne nagrody dla najlepszych

Na każdego na mecie będzie czekać WYJĄTKOWY I ORYGINALNY MEDAL, poczęstunek oraz zaproszenie na afterparty. - Sprawdzimy waszą wytrzymałość, orientację w terenie, sprawność, szybkie myślenie, pomysłowość oraz wolę walki. Chcielibyśmy, żeby każdy zawodnik tego dnia
przełamał swoje obawy i zrobił coś pierwszy raz w życiu. Dla jednych będzie to zjazd na linie ze znacznej wysokości, dla innych pokonanie toru przeszkód, a niektórych zmusimy do niezłego główkowania przy skrytkach geocachingowych – tłumaczy Grzegorz Brandt organizator wydarzenia. - Będzie to też doskonała okazja do zwiedzenia Sopotu. Jesteśmy przekonani, że każdy tego dnia zrobi coś po raz pierwszy w życiu - dodaje Zapisy ruszają już w listopadzie!


link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/441543682910012/

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy