Zaloguj się:

lub  
BIEG FABRYKANTA
 
 

Biegnij dla tych, którzy nie mogą

 

opublikowano: 22/01/2019

Nie możesz wziąć udziału w Wings for Life World Run w Poznaniu? Nie szkodzi. Możesz wystartować z dowolnego miejsca, wystarczy, że masz smartfon.

Jeżeli chcesz wziąć udział w Światowym Biegu Wings for Life, ale 5 maja nie możesz być z w Poznaniu – mamy rozwiązanie! Możesz wystartować na swojej ulubionej trasie, z dowolnego miejsca. Wszystko czego potrzebujesz to smartfon. Aby zmierzyć się z wirtualnym Samochodem Pościgowym, zapisz się na App Run i po opłaceniu wpisowego ruszaj. W tym roku uczestnicy biegu z aplikacją wystartują w specjalnej koszulce 4F!

 Koszulka 4F bieg z aplikacja Wings for life

Wings for Life World Run to jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, goni zawodników. Bieg odbywa się równolegle w 12 lokalizacjach na świecie, w Polsce jest to Poznań. Zwycięzcą zostają ci, którzy najdłużej uciekają przed samochodem-metą. Dzięki aplikacji, można wziąć udział w biegu z dowolnego miejsca.  

Marka 4F od 2018 roku jest partnerem biegu Wings for Life. W tym roku nawiązała z organizatorami globalną współpracę, w ramach której zapewni uczestnikom 28 krajów limitowaną pulę koszulek technicznych. Grafiką na specjalnie zaprojektowanej koszulce są linie płynnie układające się w kręgosłup – całość wpisowego zasila badania nad leczeniem rdzenia kręgowego. 

Zarejestruj się naoficjalnej stronie biegu do 27 stycznia, by uzyskać pakiet startowy drogą pocztową. 

Nie czekaj – liczba T-shirtów jest ograniczona!

Zapisy na stronie www.wingsforlifeworldrun.com

 

Bieg dedykowany jest dla wszystkich, którzy chcą wesprzeć badania nad rdzeniem kręgowym, finansowane przez Fundację Wings for Life.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy