Zaloguj się:

lub  
 
 

Bądź gotowy na nowy sezon rowerowy z odzieżą kolarską Nalini!

 

opublikowano: 11/06/2018

Nalini jest znanym na całym świecie producentem odzieży kolarskiej. Marka powstała dzięki pasji Vincenzo i Claudio Montovani, którzy we współpracy z profesjonalnymi kolarzami, stworzyli wyjątkowe produkty, udoskonalając z roku na rok technologię ich wykonania.

Od momentu wyprodukowania swoich pierwszych ubrań, aż po dzień dzisiejszy, Nalini kontroluje cały proces produkcyjny. To właśnie weryfikacja każdego etapu pozwoliła połączyć innowacyjną technologię ubrań z wymaganiami profesjonalnych kolarzy światowego peletonu.

Marka Nalini może pochwalić się już ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w branży. Od chwili powstawania firmy, projektanci współpracowali z najlepszymi profesjonalnymi kolarzami, by stworzyć odzież spełniającą wymagania sportowców.

Najwyższej jakości włoska odzież kolarska jest wykonywana z materiałów dobieranych pod względem parametrów technicznych, których specyfikację potwierdzają rygorystyczne badania.

Zastosowanie innowacyjnych technologii pozwoliło połączyć w odzieży kolarskiej Nalini rozbieżne wymagania sportowców, takie jak oddychający materiał z hydroizolacją. Natomiast wyjątkowe, włoskie wzornictwo i niepowtarzalny design sprawiają, że ubrania kolarskie sprawdzają się zarówno wśród profesjonalnych sportowców, jak i osób uprawiających kolarstwo hobbistycznie.

Odzież kolarska Nalini jest projektowana i produkowana w zakładzie Moa Sport we Włoszech. To właśnie w tym miejscu cały proces powstawania ubrań jest zarządzany i nadzorowany. Firma ta regularnie korzysta ze wsparcia profesjonalnych kolarzy, dzięki którym rozwijane są nowoczesne technologie i niepowtarzalne koncepcje, inspirujące do tworzenia nowych kolekcji.

Wszystkie tkaniny, przed ich zastosowaniem, są poddawane zróżnicowanym testom, ukazującym ich reakcję na poszczególne sytuacje podczas rzeczywistych treningów. Zastosowanie membran pozwoliło podkreślić wyjątkowe cechy tkanin, takie jak wodoodporność i maksymalna transpiracja.

odziez kolarska nalini

Jaki wpływ na trening mają koszulki kolarskie Nalini?

Koszulki kolarskie są termoaktywne, dzięki czemu stanowią jedyną warstwę, jaką zakładają na siebie sportowcy podczas treningów. Mają one za zadanie szybko odprowadzić pot i doprowadzić do jak najszybszego wyschnięcia. Możliwość tę zawdzięczają materiałowi, w którym zastosowano wyjątkową technologię.

Organizm w naturalny sposób reaguje na wysiłek wkładany w ćwiczenia poprzez wytwarzanie potu, który ma schłodzić rozgrzane ciało. Jednak mokra, zimna, przylegająca do ciała koszulka może odebrać całą radość z treningów przez swoją uciążliwość.

Dlaczego zwykła, bawełniana koszulka nie nadaje się do intensywnych treningów? Ponieważ bawełna wchłania w szybkim tempie dużą ilość wilgoci. Niestety, schnie przy tym bardzo wolno.

Koszulki kolarskie zachowują się zupełnie inaczej. Specjalny materiał, z którego są wykonywane, wchłania zdecydowanie mniej wilgoci w porównaniu do bawełny i szybciej ją oddaje.

Sama transpiracja sprawia, że koszulka termoaktywna oddaje nagromadzony nadmiar wilgoci, dążąc do wyrównania jego poziomu pomiędzy ubraniem a otaczającym powietrzem.

Najnowsza kolekcja koszulek kolarskich Nalini, znajduje się tu.

Podczas zakupu ubrań termoaktywnych trzeba zwracać szczególną uwagę na ich producenta i cenę. Wiele modeli dostępnych powszechnie za podejrzanie nieduże pieniądze, pozostawia wiele do życzenia podczas treningu. Niskiej jakości odzież termoaktywna przez wiele lat kształtowała nieprzychylną opinię na temat włókien syntetycznych. Postrzegane były jako materiały sztuczne, nieprzepuszczające powietrza o nieprzyjemnym zapachu.

Obecnie coraz więcej osób sięga po odzież termoaktywną. Jednak, by spełniała ona swoje zadanie, musi być dobrej jakości i pochodzić od zaufanych producentów.

Najnowsze modele odzieży kolarskiej wyposażone są w antybakteryjne wkładki, które pomagają zwalczyć problem nieprzyjemnego zapachu. Jak powszechnie wiadomo, za jego powstawanie odpowiadają bakterie, dlatego aby je zwalczyć producenci coraz częściej umieszczają w ubraniach termoaktywnych jony srebra. Działają one antybakteryjnie, eliminując tym samym problem powstawania nieprzyjemnego zapachu.

W przypadku spodni i spodenek kolarskich, bardzo duże znaczenie mają wkładki anatomiczne, które zwiększają komfort treningów oraz dbają o wydajność kolarzy. Są one zgodne z zasadami anatomii i ergonomii siodła rowerowego.

ubrania kolarskie nalini

Odzież kolarska Nalini to dbałość o szczegóły i rewolucyjna technologia!

Nalini prezentuje zupełnie nowe spojrzenie na technologię stosowaną podczas produkcji odzieży kolarskiej.

Projektanci i producenci są skupieni na usuwaniu zbędnych nadmiarów materiałów oraz wzmocnieniu strategicznych miejsc, co ma bezpośredni wpływ na zwiększenie szybkości oraz płynności jazdy.

Profesjonalne i hobbistyczne treningi kolarskie zyskują na popularności również wśród kobiet. To właśnie z myślą o nich powstają coraz to ciekawsze ubrania kolarskie, spełniające oczekiwania, zarówno funkcjonalności, jak i modnego, niepowtarzalnego wyglądu.

Najnowsza kolekcja damskiej odzieży kolarskiej, znajduje się tutaj.

Odzież kolarska Nalini jest już dostępna w Polsce!

Obecnie odzież kolarską Nalini można już nabyć u polskiego dystrybutora, który wysyła zamówione produkty bezpośrednio z magazynu znajdującego się na terenie naszego kraju. Znacznie skraca to czas doręczenia, ale także zmniejsza koszty związane z wysyłką.

AS-Bike jest rodzinną firmą, powstałą z miłości do kolarstwa. Daje jej to przewagę nad konkurencją, ponieważ dzięki pasji i szczeremu zainteresowaniu, klient może liczyć na profesjonalne doradztwo podczas podejmowania decyzji zakupowych.

Połączenie wysokiej jakości, włoskiej odzieży kolarskiej Nalini z indywidualnym podejściem do klienta, pozwoliło stworzyć wyjątkowy sklep internetowy dla sympatyków tego sportu.

Sklep internetowy Nalini znajduje się pod adresem: www.nalinisklep.pl

Podsumowanie

Nalini jest włoską marką odzieży kolarskiej, która dostępna jest od ręki u polskiego, oficjalnego dystrybutora. Najwyższej jakości ubrania rowerowe zapewniają dobre samopoczucie podczas treningów i pozwolą Ci cieszyć się wysokim komfortem ich użytkowania!

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy