Zaloguj się:

lub  
 
 

ADIDAS PRZEDSTAWIA NOWĄ ODSŁONĘ ULTRABOOST X I ULTRABOOST

 

opublikowano: 02/03/2018

Nowa odsłona butów biegowych UltraBOOST i UltraBOOST X właśnie ujrzała światło  dzienne. Zaprojektowane, aby przekraczać granice biegowej technologii dla najwyższej wydajności biegu, łączą w sobie przeszłość i najbardziej zaawansowane technologie adidas. W tym piankę BOOSTTM - flagową technologię efektywnej amortyzacji, która w tym roku obchodzi 5. urodziny.

ADIDAS 03

adidas Running, aby wspierać najnowszą kolekcję prezentuje Energy From The Ground Up – kampanię będącą hołdem dla czystej, nieskrępowanej energii, której biegacze doświadczają na każdym etapie biegu. W kampanii wzięły udział gwiazdy biegowego świata – pochodząca z Południowej Afryki olimpijka Dominique Scott-Efurd, sprinter Nethaneel Mitchell-Blake oraz ambasadorką marki Adrienne.

Zaprojektowane na sezon SS18 modele zawierają nowe rozwiązania inspirowane najlepszymi cechami swoich poprzedników. W konstrukcji UltraBOOST zaprojektowano otwory wentylacyjne, pozwalające na odpowiednią cyrkulację powietrza w kluczowych strefach pocenia się stopy. Cholewkę wzbogacono o odświeżoną wersję PrimeKnit, który zapewnia doskonałe dopasowanie i dodatkowe wsparcie. Sylwetka buta posiada również zaawansowaną, umiejscowioną w pięcie technologię Fit Counter. Zapewnia ona swobodny ruch ścięgna Achillesa, co w połączeniu z wbudowaną podeszwą środkową BOOSTTM gwarantuje użytkownikowi elastyczność, amortyzację i zwrot energii. 

Sylwetka UltraBOOST X w sezonie SS18 zyskała to, co najlepsze w modealch UltraBOOST Uncaged i adizero Sub2, w której klatka i elementy podtrzymujące zostały przesunięte do środka. Tak, aby podkreślać kształt kobiecej stopy. UltraBOOST X gwarantuje styl i funkcjonalność, łącząc ​​estetykę z nowoczesnymi elementami konstrukcyjnymi. Chodzi m.in. o Adaptive Arch, który miękkiej cholewce PrimeKnit pozwala na idealne dopasowanie do zmieniającego się w tracie ruchu kształtu stopy. Połączenie podeszwy środkowej BOOSTTM  stanowi dopełnienie konstrukcji Adaptive Arch, zapewniając tym samym lepsze wsparcie i amortyzację.

Model UltraBOOST będzie dostępny w dwóch kolorystykach, dla kobiet i mężczyzn, zaś kobieca wersja UltraBOOST X utrzymana jest w szarościach i posiada efektowny niebieski panel na pięcie.

UltraBOOST i UltraBOOST X będą dostępne w cenie 849 zł od 21 lutego na adidas.com/UltraBOOST i od 28 lutego w sklepach stacjonarnych.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy