Zaloguj się:

lub  
 
 

8. PKO Festiwal Biegowy: Niższe opłaty tylko do 31 maja

 

opublikowano: 17/05/2017

1 czerwca nastąpi zmiana zmiana progu opłat startowych - z II na III. Największe oszczędności można poczynić zapisując się na najtrudniejsze, najdłuższe i najbardziej popularne biegi Festiwalu - różnica we wpisowym do Iron Run i Biegu 7 Dolin 100/64 i 34 km to 40 zł. Zróżnicowane opłaty dotyczą także biegów ulicznych - wpisowe do Koral Maratonu i Konspol Półmaratonu wzrośnie o 20 zł, w Życiowej Dziesiątce - o 10 zł. 

Szczegółowy cennik:

cennik FB 2017

Przypominamy, że wraz ze zmianą progu automatycznie zmieniają się kwoty opłat startowych w dokonanych, ale nieopłaconych jeszcze zgłoszeniach. Opłacenie startu w danym progu gwarantuje zachowanie promocyjnych stawek a także zniżek np. z zapisu na stoisku promocyjnym naszej imprezy. 

Dokończenia, a także aktualizację zgłoszenia (jeśli np. chcemy zmienić wybrane wcześniej biegi) umożliwia Profil Uczestnika Festiwalu Biegowego. Logując się do niego możemy szybko i bezkosztowo opłacić start w Krynicy.

Szczegóły:

http://www.festiwalbiegowy.pl/festiwal-biegowy/profil-uczestnika-latwy-szybki-i-komfortowy-sposob-na-pakiet-startowy-8-pko#.WRWD8xOLRds 

 

Tylko opłacone zgłoszenie jest gwarancją otrzymania i odebrania w biurze zawodów pakietu startowego 8. PKO Festiwalu Biegowego!

8. PKO Festiwal Biegowy wystartuje 8 września. W programie imprezy jest już ponad 30 konkurencji z trasami od 300m do 100km, a lista zgłoszeń obejmuje już ponad 6 tys. osób! We wszystkich biegach Festiwalu NIE MA LIMITÓW ZGŁOSZEŃ ani LOSOWANIA, jakkolwiek wcześniejsze zgłoszenie gwarantuje niższą opłatę startową. Zachęcamy. Dołącz do nas i biegaj w Krynicy!

 

Program 8. PKO Festiwalu Biegowego: 

http://www.festiwalbiegowy.pl/festiwal-biegowy/program-2 

Regulamin imprezy: 

http://www.festiwalbiegowy.pl/festiwal-biegowy/regulamin-2 

Zgłoszenia: 

https://www.festiwalbiegowy.pl/rejestracja2017/  

Profil Uczestnika Festiwalu BIegowego: 

https://www.festiwalbiegowy.pl/rejestracja2017/index.php/site/login 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy